PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Studia Podyplomowe

Zapraszamy na Studia Podyplomowe realizowane przez Akademię Górnośląską w obszarach:

Studia MBA oferują unikalne podejście, które łączy teorię z praktyką, pozwalając rozwijać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne niezbędne w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Podjęcie studiów MBA stanowi inwestycję w przyszłość. Jest to okazja do zdobycia cennych kompetencji, rozwinięcia sieci kontaktów biznesowych oraz osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jeżeli Państwo pragną rozwijać się jako lider, zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania oraz otworzyć przed sobą nowe możliwości kariery, studia MBA stanowią doskonały wybór.

Więcej o studiach Master of Business Administration (MBA) w Akademii Górnośląskiej

Dlaczego Studia Podyplomowe?

Obecnie rynek pracy wymaga ciągłego doskonalenia i kształtowania praktycznych umiejętności. Każdy pracownik czy osoba ubiegająca się o pracę musi być elastyczną i zaoferować to czego oczekuje pracodawca.

Ciekawą i nowoczesną formą pozyskiwania wiedzy są studia podyplomowe Akademii Górnośląskiej.

Po uzyskaniu tytułu licencjata bądź magistra, absolwenci Akademii Górnośląskiej lub innych uczelni mogą kontynuować naukę na studiach podyplomowych w zakresie szczegółowych zagadnień.

Specjalistyczna kadra oraz warsztatowo prowadzone zajęcia pomagają zarówno poszerzyć wiedzę na dany temat jak też zdobyć praktyczne umiejętności oraz doświadczenie.

Rekrutacja na Studia
- zajęcia od października 2024 r.

Promocja do 31 lipca:

czesne do -25%

Na wybrane kierunki Studiów Podyplomowych. Szczegóły promocji na podstronach kierunków.
logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+