PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej
/dla-studenta/studenckie-praktyki-zawodowe.html

Medycyna estetyczna dla lekarzy

Drukuj

 Inauguracja 46 edycji odbędzie się 28 września 2024 roku

UWAGA! - rejestracje po 11 sierpnia 2024 roku będą przyjmowane na listę rezerwową 

 

Studia prowadzone we współpracy z firmą FENICE

 

 

JEDNE Z NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWYCH STUDIÓW W POLSCE!

  

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna to dynamicznie rozwijająca się interdyscyplinarna dziedzina nauk medycznych, w skład której wchodzą zagadnienia i umiejętności z wielu specjalizacji: dermatologii, chirurgii, stomatologii, dietetyki, endokrynologii, ginekologii, medycyny fizykalnej, medycyny regeneracyjnej. Medycyna estetyczna wymaga jednak specyficznej edukacji oraz możliwości stałego doskonalenia umiejętności teoretycznych i praktycznych.

Podczas studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej krajowi i zagraniczni specjaliści będą prezentować zasady i normy dobrej praktyki lekarskiej.

Absolwenci naszych studiów posiądą wiedzę, kwalifikacje i praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, której jako specjalizacji w Polsce nie ma.  

„Medycyna estetyczna stanowi doświadczenie zdrowotne, wiążące się z ingerencją w tkanki ludzkie, udzielane przez lekarzy i lekarzy dentystów, służące przywracaniu lub poprawie fizycznego i psychicznego samopoczucia oraz społecznego funkcjonowania pacjenta poprzez zmianę jego wyglądu”. (Stanowisko Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Annti-Aging w sprawie Uchwały 5,21/VIII Naczelnej Rady Lekarskiej z 29 stycznia 2021 r. dotyczącej przyjęcia projektu zmian w ustawie o działalności leczniczej i projekcie ustawy o wyrobach medycznych).

 

DLA KOGO?

Studia przeznaczone są dla lekarzy wszystkich specjalności, również lekarzy stażystów i lekarzy dentystów.  

Opinia prawna dot. udzielania świadczeń z zakresu medycyny estetycznej przez lekarza dentystę.

JAKIE KWALIFIKACJE ZDOBĘDZIESZ?

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z najnowszymi technikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii. Uzyskanie umiejętności wykonywania kluczowych procedur estetycznych, których znajomość poparta jest otrzymaniem stosownego certyfikatu. Możliwość zapoznania się z innowacjami szeroko pojętej medycyny fizykalnej. 

Realizowany w ramach studiów program obejmuje m.in.:

  • możliwości wykorzystania monopeelingów oraz peelingów złożonych
  • chemiczny resurfacing skóry
  • nowości stosowane w biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
  • intralipoterapia
  • zastosowania toksyny botulinowej typu A w prewencji powstawania zmarszczek mimicznych twarzy technikami podstawowymi
  • wypełniacze tkankowe – modelowanie twarzy
  • plazma we współczesnej medycynie estetycznej
  • innowacyjne techniki łączone w medycynie estetycznej
  • wybrane zagadnienia chirurgii plastycznej
  • stomatologia estetyczna
  • endokrynologia
  • kluczowe dermatozy w praktyce lekarza medycyny estetycznej
  • zasady pielęgnacji skóry zdrowej oraz zmienionej chorobowo
  • wykorzystanie laserów nieablacyjnych oraz IPL w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii
  • nowoczesne systemy laserowe w redukcji owłosienia
  • innowacje aparaturowe wspomagające modelowanie sylwetki
  • lasery frakcyjne w praktyce lekarza medycyny estetycznej
  • korekta zmian naczyniowych
  • chemia kosmetyków
  • wybrane zagadnienia z zakresu farmakologii
  • lekarz medycyny estetycznej – prawne aspekty prowadzonej działalności
  • wybrane aspekty z zakresu psychologii.

PROFIL ABSOLWENTA:

Absolwent zdobywa wiedzę i umiejętności pozwalające mu samodzielnie zaplanować oraz wykonać program anti-aging w zależności od zaawansowania procesu starzenia, stanu zdrowia oraz oczekiwań pacjenta. W toku studiów Słuchacz uzyskuje kompetencje umożliwiające dobór odpowiedniej procedury estetycznej w zależności od rozpoznanego defektu skóry. Nabywa umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ma możliwość zapoznania się z innowacyjnymi urządzeniami stosowanymi w medycynie estetycznej oraz szeroko pojętej kosmetologii. Omawiane na zajęciach zagadnienia z dziedziny prawa, marketingu oraz psychologii umożliwiają Absolwentowi prowadzenie praktyki, zaś zdobyta interdyscyplinarna wiedza pozwala otoczyć holistyczną opieką każdego Pacjenta.

Co nas wyróżnia?

  • wybitna kadra naukowa – praktycy w dziedzinie szeroko pojętej medycyny estetycznej i kosmetologii
  • doskonała organizacja zajęć praktycznych – możliwość nabywania umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów w specjalnie przygotowanych pracowniach
  • autorskie programy nauczania – zajęcia praktyczne poprzedzone zagadnieniami teoretycznymi bazującymi na najnowszych doniesieniach naukowych
  • współpraca z liderami światowego rynku estetycznego – zabiegi wykonywane na zajęciach praktycznych z wykorzystaniem jedynie certyfikowanych produktów renomowanych firm
  • współpraca ze światowej rangi autorytetami w zakresie medycyny estetycznej – organizowane przez uczelnię spotkania i konferencje
  • administracja przyjazna Słuchaczom – nasz koordynator administracyjny znajdzie odpowiedź na każde Państwa pytanie

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Wysokiej klasy eksperci i specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, w tym między innymi:

   dr n. med. Katarzyna Skwara-Guzikowska - opiekun merytoryczny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Autorka i koordynatorka kierunku studiów podyplomowych medycyna estetyczna dla lekarzy. Wykładowca Europejskiego Centrum  Medycyny Estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Więcej na http://ksgclinic.com/nasz-zespol/

   dr n. med. Lubomir Lembas

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Były asystent, a następnie adiunkt w Klinice Chirurgii Ogólnej, a później w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Autor wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej. Więcej na www.lembas.pl

   prof. zw. dr hab. n. med. Andrzej Sobczak

Kierownik Zakładu Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Kierownik Zakładu Szkodliwości Chemicznych i Toksykologii Genetycznej Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu.

   prof. zw. dr hab. n. med. Piotr Malara

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. W trakcie studiów i po ich zakończeniu odbył liczne staże zawodowe i naukowe w renomowanych ośrodkach krajowych i zagranicznych (m. in. Johann Wolfgang Goethe Universitat we Frankfurcie nad Menem oraz w Klinice Chirurgii Stomatologicznej, Szczękowo-Twarzowej i Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Strassburgu). W roku 2001 uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii, nadany przez Radę Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. W roku 2007 zakończył szkolenie specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. W roku 2008 uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych, natomiast w roku 2012 został profesorem nadzwyczajnym.  
Piotr Malara ukończył szkolenie podyplomowe w zakresie implantologii stomatologicznej organizowane przez Uniwersytet Warwick w Wielkiej Brytanii oraz General Implant Forum and Training pod kierunkiem naukowym prof. S. Hardinga. Ukończył również studia podyplomowe w dziedzinie medycyny estetycznej. Piotr Malara odbył również 8-miesięczny staż w jednej z najlepszych kliniki periodontologicznych w Londynie pod kierunkiem Dra H. Algraffee i uzyskał brytyjski certyfikat kompetencji w zakresie leczenia chorób przyzębia.
W roku 2015 uzyskał tytuł Master of Science in Oral Implantology kończąc jedne z najbardziej prestiżowych na świecie studiów w zakresie implantologii na Johann Wolfgang Goethe Universitat we Frankfurcie nad Menem .
Obecnie oprócz codziennej praktyki lekarskiej połączonej z wykonywaniem skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej pełni także funkcję profesora nadzwyczajnego Politechniki Śląskiej i zajmuje się interdyscyplinarną dziedziną INŻYNIERIA STOMATOLOGICZNA, w ramach której zawiera się także nowoczesna protetyka.
Piotr Malara jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych oraz licznych referatów wygłaszanych na konferencjach z zakresu stomatologii, chirurgii i implantologii szczękowo-twarzowej oraz medycyny estetycznej oraz promotorem kilku doktorów nauk medycznych.

   Ilona Stawczyk - trener MBA

Wykładowca MBA, Certyfikowany Trener i Konsultant w zakresie nauczania i kształtowania kompetencji  menedżerskich. Analityk Transakcyjny. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła studia podyplomowe z Terapii Gestalt, Psychologii Biznesu, Trenerów Grupowych oraz Public relations. osiada certyfikaty z zakresu m.in.: Rekrutacji i Selekcji – Business Center Club w  Warszawie i Trenera Umiejętności Społecznych – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Instytut Psychologii  PAN w Warszawie.Prowadziła szkolenia min dla Prevoiz-Vie Groupe Prevoiz, Biura Obsługi zarządu ING Bank Śląski S.A, Dyrektorów BZWBK, kadry menedżerskiej UM w Katowicach, Poczty Polskiej S.A. i samodzielnych pracowników naukowych wiodących uczelni w Polsce.

   dr n. med. Anita Radłowska

Specjalista dermatolog, wenerolog. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich, które zakończyła obroną pracy doktorskiej dotyczącej trądzika różowatego. Ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii. Medycyna estetyczna, leczenie chorób skóry to nie tylko zawodowe tematy przewodnie, lecz także prawdziwa pasja. Bardzo rzeczowa, dbająca o każdy szczegół w terapii, zafascynowana zastosowaniem nowoczesnych technik laserowych w leczeniu chorób skóry. Dodatkowo zdolności manualne przekładają się na efektywność i rezultaty w zakresie medycyny estetycznej. W leczeniu i profilaktyce starzenia dba o zachowanie naturalnego wyglądu i zdrowia skóry. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia w zakresie medycyny fizykalnej i laseroterapii na studiach podyplomowych dla lekarzy. Prywatnie kocha podróże, sport i góry, a odkrywanie nowych miejsc na ziemi to równie ważna życiowa pasja co dermatologia i medycyna estetyczna.

dr n. med. Dorota Dobek

Po ukończeniu studiów na Akademii Medycznej we Wrocławiu i uzyskaniu specjalizacji w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa, obronie pracy doktorskiej oraz wielu latach pracy w Szpitalu w Jeleniej Górze – Cieplicach, założyłam ośrodek ginekologiczno-onkologiczny dla kobiet NZOZ GINEKOMED Dorota Dobek. Zatrudniłam wykwalifikowaną kadrę lekarzy, położnych i pielęgniarek dbających o zdrowie pacjentek w każdym wieku. Pod opieką mamy 63.000 Pacjentek i oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych oraz zabiegów ginekologicznych i plastycznych m.in. powiększanie piersi, liposukcję, plastykę pochwy i warg sromowych czy rewitalizację pochwy laserem CO2, HIFU, FR, osoczem bogatopłytkowym. Dysponujemy nowoczesną salą zabiegową i dwoma pokojami zabiegowymi oraz 10-cioma łóżkami dla pacjentów. Zostałam jednym z wykładowców na studiach podyplomowych, kształcących następne pokolenia lekarzy na kierunku studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej w Katowicach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej.

lek. med. Marta Dobek-Brylińska

Po dwóch latach studiów na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu przeniosłam się do Niemiec gdzie ukończyłam medycynę na Ruhr-Universität w Bochum. Odbyłam wiele staży za granicą m.in. w największym austriackim szpitalu w Wiedniu – Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien oraz w Szwajcarii – Universtitaets Spital Zuerich. Kontynuując edukację uzyskałam w Niemczech specjalizację w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa oraz Senologii. Po narodzinach córki wróciłam w rodzinne strony i działam na rzecz kobiet w Jeleniej Górze pracując z mamą w NZOZ Ginekomed. Należę do grona Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Niemieckiego Towarzystwa Ginekologicznego. Po godzinach jestem spełnioną mamą dwójki dzieci.

   r.pr. Kamila Stawczyk-Kłosowska

Radca prawny, doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w Kancelarii międzynarodowej w Warszawie (Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp.kom. w Warszawie) oraz pracując w najbardziej renomowanych Kancelariach na Śląsku. W ramach prowadzonej Kancelarii Radcy Prawnego świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem zagadanień prawa medycznego i prawa pracy. Aktualnie uczestniczy w obsłudze prawnej jednego z największych podmiotów leczniczych, działających w branży kardiologicznej.
Jest uznaną autorką programu szkoleniowego z zakresu prawnych aspektów świadczenia usług medycyny estetycznej, reklamy usług medycznych oraz odpowiedzialności podmiotów wykonujących działalność leczniczą w relacji lekarz-pacjent oraz podmiot leczniczy-pacjent.
www.stawczyk-kancelaria.pl

   dr n. med. Paweł Radłowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu oraz Studiów Doktoranckich na Wydziale Lekarskim. Specjalista z zakresu medycyny rodzinnej. Ukończył wiele kursów z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, medycyny sportowej i ultrasonografii. Wieloletnie doświadczenie w pracy na Katedrze Patomorfologii pomaga w codziennym leczeniu z zakresu medycyny rodzinnej i estetycznej. Autor wielu prac naukowych, członek kilku towarzystw naukowych. Od wielu lat prowadzi własną praktykę z zakresu medycyny estetycznej, medycyny rodzinnej, posiada uprawnienia do orzekania w sporcie. Wykładowca Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego na kierunku studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej w Katowicach, Centrum Szkoleniowego Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

   dr hab. n. farm. Sławomir Wilczyński

Ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu farmacji, kosmetologii i bioinżynierii. Łączy wiedzę teoretyczną z jej praktycznym zastosowaniem. Z sukcesem prowadzi rozwojowe projekty dla biznesu. Kierownik Katedry i Zakładu Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.   Kierownik i wykonawca prac badawczo-rozwojowych w projektach krajowych i międzynarodowych. Ekspert d/s oceny merytorycznej projektów dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Ministerstwa Gospodarki RP i Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Autor licznych publikacji naukowych w cenionych światowych wydawnictwach posiadających Impact Factor. Redaktor naczelny „Aestetica” oraz Członek rady naukowej „Świat Medycyny i Farmacji”, a także Redaktor gościnny w czasopismach z IF.

dr Martyna Gabryjelska

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydział Lekarski; członek Polskiej Rady Medycyny Przeciwstarzeniowej oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Uczennica dr Bożeny Jendrysik.
Ukończyła szkołę podyplomową Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę na międzynarodowych kongresach. Specjalizuje się w niciach Aptos, zabiegach lipotransferowych i regeneracyjnych. Chętnie sięga po najnowsze metody leczenia i wierzy, że dzięki nim może osiągnąć najlepsze efekty w granicach wyznaczonych przez naturę.

dr n. med. Krzysztof Guzikowski

Absolwent Wydziału lekarskiego, Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalista w dziedzinie pediatrii i neonatologii, zajmujący się od wielu lat intensywną terapią. Odbył szereg praktyk zagranicznych. W latach 1988-2000 nauczyciel akademicki na Wydziale Lekarskim w Katowicach.
Lekarz medycyny estetycznej , zafascynowany skutecznością innowacyjnej światłowodowej techniki laserowej (endolift) w redukcji lokalnych otłuszczeń. Ponadto specjalizuje się w redukcji blizn za pomocą technik łączonych oraz możliwościach terapeutycznego wykorzystania technologii skoncentrowanej fali ultradźwiękowej. Swoje umiejętności doskonalił  m.in. pod kierunkiem dr Riccardo Forte (Włochy), dr Rômulo Mêne (Brazylia), czy  dr Rossany Castellany.

   prof. zw. dr hab. n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop

Specjalistka z zakresu położnictwa i ginekologii, seksuologii. Uzyskała międzynarodowy tytuł specjalisty z zakresu ginekologii dziecięcej i dziewczęcej (International Fellowship on Pediatric and Adolescent Gynecology). Od 2021 roku kieruje pierwszym w Polsce Pododdziałem Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej, który powstał w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach, w ramach Katedry i Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2018-2022 pełniła funkcję Prodziekana i Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2016 roku pełni funkcję Przewodniczącej Sekcji Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Jest również członkiem zespołu ekspertów EURAPAG (European Association of Paediatric and Adolescent Gynaecology). Jest zastępcą Redaktora Naczelnego Ginekologii Polskiej  – czasopisma PTGiP.

   dr Iwona Gołębiowska

 

Absolwentka Collegium Medicum w Krakowie, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej oraz absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia - Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Członek PTMEiA (Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging). Trener lekarzy w Aesthetic Medic Training w Warszawie, Aesthetic Concept w zakresie stymulacji tkankowej AestheFill i Powerfill oraz Trener metod Aptos. MINDFUL BEAUTY jest tym, co ona i jej pacjenci współtworzą poprzez: relacje, wzajemne poznawanie się, zaufanie, wspólne poświęcanie czasu, dążenie do profesjonalizmu w Medycynie Estetycznej i wreszcie właściwe układanie harmonogramów zabiegów w celu osiągnięcia jak najbardziej naturalnego efektu.

 

CZAS TRWANIA: 

· 210 godzin lekcyjnych – łączny czas trwania zajęć 

· 30 dni szkoleniowych, 15 zjazdów dwudniowych w systemie weekendowym sobota/niedziela dwa razy w miesiącu

· Zajęcia warsztatowe odbywają się z podziałem na podgrupy

· Sobota, niedziela: godz. 10.00-14.30 oraz 14.30-19.00

WARUNKI UKOŃCZENIA:

  • frekwencja min. 75% obecności,
  • udział w warsztatach (które pozwalają na uzyskanie odpowiednich certyfikatów - 100% obecności (istnieje możliwosć odrobienia zajęć warsztatowych)),
  • napisanie pracy dyplomowej oraz jej obrona

DYPLOM

  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z wytycznymi określonymi przez Ministerstwa Edukacji i Nauki w języku polskim i angielskim
  • Certyfikaty poświadczające kwalifikacje do wykonywania zabiegów

OPŁATY:

Opłata rejestracyjna: 85 zł

Opłata rejestracyjna dla Absolwentów AG/GWSH: 0 zł

Czesne: 22000 zł (płatne w ośmiu ratach po 2750 zł)

Czesne dla Absolwentów AG/GWSH: 20900 zł (płatne w ośmiu ratach po 2612,50 zł)

 

Termin rozpoczęcia zajęć 28 września 2024 r.

Uczelnia zastrzega sobie prawo zakończenia rekrutacji przed planowanym terminem. Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów kierunek może nie zostać uruchomiony. W przypadku nieuruchomienia studiów opłata rejestracyjna oraz czesne podlega zwrotowi.

 

ZAPISY:

 "Nie czekaj. Czas nigdy nie będzie odpowiedni"

/George Herbert/

 

Zapraszam do kontaktu:

Romualda Węglarska - opiekun administracyjny

tel. 605 613 991,

e-mail: romualda.weglarska@akademiagornoslaska.pl

 

Aby zapisać się na studia podyplomowe, należy założyć konto w systemie internetowej rejestracji na poniższej stronie:

UWAGA! - rejestracje po 11 sierpnia 2024 roku będą przyjmowane na listę rezerwową 

Prosimy zweryfikować wprowadzone dane oraz zapamiętać hasło.

Następnie należy wybrać kierunek, na który Państwo aplikują.

W ostatnim kroku umówimy się na spotkanie, podczas którego przekażesz nam komplet dokumentów i podpiszemy umowę na świadczenie usługi edukacyjnej.

UWAGA - Na studia przyjmowane są osoby, które dopełnią wszystkich formalności. Dokonanie tylko rejestracji internetowej bądź złożenie niekompletnych dokumentów nie gwarantuje miejsca na studiach.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+