PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Aktualności

Drukuj

DNI OTWARTE

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie studiów podyplomowych Dietetyka i Suplementacja, Ziołolecznictwo w Praktyce oraz do udziału w bezpłatnych wykładach:

Barbara Błażyca-Szczerbowska – "Sosna zwyczajna w fitoterapii"
Mateusz Grzegoszczyk - "Wybrane substancje czynne"

Zajęcia odbędą się 23 lutego o godzinie 17:30 na platformie MS Teams. DOŁĄCZ

 

 

Obecnie rynek pracy wymaga ciągłego doskonalenia i kształtowania praktycznych umiejętności. Każdy pracownik czy osoba ubiegająca się o pracę musi być elastyczna i oferować to czego oczekuje pracodawca.

Ciekawą i nowoczesną formą pozyskiwania wiedzy są studia podyplomowe Akademii Górnośląskiej.

Studia podyplomowe na naszej uczelni w zakresie przekazywanej wiedzy odpowiadają na potrzeby pracodawców. Cały czas utrzymywane są kontakty z pracodawcami oraz realizowane badania ich potrzeb, dzięki czemu oferta programowa pozwala pogłębiać wiedzę w najbardziej poszukiwanych przez pracodawców obszarach.

Po uzyskaniu tytułu licencjata bądź magistra, absolwenci AG lub innych uczelni mogą kontynuować naukę na studiach podyplomowych w zakresie szczegółowych zagadnień.

Specjalistyczna kadra oraz warsztatowo prowadzone zajęcia pomagają zarówno poszerzyć wiedzę na dany temat jak też zdobyć praktyczne umiejętności oraz doświadczenie.

Oferta programowa studiów podyplomowych jest ciągle uaktualniana. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sprostać potrzebom rynku.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+