PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Oferta pracy

Lektor/ka języka angielskiego

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach - Katowice, Żory, Ruda Śląska, praca on-line

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach (dawniej GWSH) jest uczelnią akademicką działającą na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

Z uwagi na ciągły rozwój Uczelni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Żory, Ruda Śląska, praca on-line

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (tytuł magistra filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej)
  • Znajomości metodologii dydaktyki akademickiej
  • Doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka angielskiego dla osób dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania
  • Doświadczenia w nauczaniu stacjonarnym i on-line (szczególnie w środowisku MS Office)
  • Dyspozycyjności do realizacji zajęć dydaktycznych w dni powszednie oraz w weekendy
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego

Zakres zadań:

  • Prowadzenie zajęć z lektoratu języka angielskiego i języka angielskiego specjalistycznego na kierunkach studiów oferowanych przez uczelnię
  • Opracowywanie programu i materiałów do zajęć
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla procesu dydaktycznego
  • Tłumaczenie dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania Uczelni

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość kontynuacji współpracy w oparciu o umowę o pracę w przyszłości
  • Pracę w środowisku akademickim

Szczegółowe informacje o współpracy można uzyskać pod numerem tel. 602 341 857

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@akademiagornoslaska.pl
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Lektora j. angielskiego”

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Akademię Górnośląską im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Akademię Górnośląską im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

Klauzula informacyjna dla Kandydatów do pracy

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+