Fizjoterapeuta

NZOZ Centrum Rehabilitacji KOBRA - Mysłowice

Oferujemy:

  • 1 wolne miejsce pracy
  • pracę w wymiarze 1 etatu ( 37 h 55 min tygodniowo ), w oparciu o umowę o pracę
  • wysokość wynagrodzenia zgodną z ustawą o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych,
  • prowadzenie dokumentacji fizjoterapeutycznej

Oczekiwania:

  • ukończone studia na kierunku Fizjoterapia
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność indywidualnej pracy z pacjentem
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: aswistek@wp.pl

Więcej informacji na temat oferty pracy można uzyskać w kontakcie telefonicznym: Tel. 512 278 963

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie w niej zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnej z aktualnymi przepisami RODO.

NZOZ Centrum Rehabilitacji KOBRA
ul. Chrzanowska 10
41-404 Mysłowice