PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zawody

Drukuj

Informacje i zgłoszenia na zawody przyjmuje mgr Jarosław Drabik w C015 oraz Wojciech Magierowski w A102 lub pod nr tel: 790-623-086

Uczestnictwo w zawodach podnosi ocenę z wychowania fizycznego i daje szansę na stypendium Rektora.

Najbliższe zawody:

  • Środa, 11 stycznia - I edycja - Wspinaszka sportowa (bouldering) - Skarpa Bytom, ul. Kilara 33 (zgłoszenia do 10.01.2023 r. do godz. 13:00)
    • 15:30-16:00 - biuro zawodów, weryfikacja
    • 16:15 - omówienie zasad i regulaminu zawodów
    • od 16:30 - eliminacje kobiet i mężczyzn
  • Środa, 11 stycznia - I edycja - Narciarstwo alpejskie GS - Stok "SKI SIGLANY" w Wiśle, ul. Siglanów (zgłoszenia do 10.01.2023 r. do godz. 13:00)
    • 7:00-8:00 - biuro zawodów, weryfikacja, wydawanie numerów startowych
    • 8:30 - początek zawodów
    • 13:00 - dekoracja medalowa
  • Środa, 11 stycznia - I edycja - Snowboard GS - Stok "SKI SIGLANY" w Wiśle, ul. Siglanów (zgłoszenia do 10.01.2023 r. do godz. 13:00)
    • 10:00-11:00 - biuro zawodów, weryfikacja, wydawanie numerów startowych
    • 12:00 - początek zawodów
    • 16:00 - dekoracja medalowa
  • Niedziela, 15 stycznia - Piłka siatkowa kobiet - Hala PŚ Katowice, ul. Krasińskiego 8
    • od 9:00 - rozgrzewka
    • od 9:30 - początek rozgrywek
  • Poniedziałek, 16 stycznia - Piłka siatkowa mężczyzn - Hala PŚ Katowice, ul. Krasińskiego 8
    • od 17:00 - rozgrzewka
    • od 17:30 - początek rozgrywek
  • Sobota, 21 stycznia - Tenis (turniej deblowy) - korty Starochorzowskiego Centrum Sportu Sokół, ul. Harcerska 1, Chorzów (zgłoszenia do 17.01.2023 r.)
    • od 9:30 - biuro zawodów, weryfikacja
    • od 11:00 - początek rozgrywek
  • Niedziela, 22 stycznia - Strzelectwo sportowe - strzelnica AZS UŚ Katowice, ul. Bankowa 11, budynek WNS (w przyziemiu), (zgłoszenia do 19.01.2023 r.)
    • 9:00 - rozpoczęcie zawodów
    • 9:00 - 1 zmiana, 9:15 - ocenianie
    • 10:30 - 2 zmiana, 10:45 - ocenianie
    • 12:00 - 3 zmiana, 12:15 - ocenianie
    • 13:30 - 4 zmiana, 13:15 - oceniania
    • 15:00 - zakończenie zawodów
  • Niedziela, 22 stycznia - Wyciskanie sztangi leżąc (klasyczne) - klub Centrum Formy w Dąbrowie Górniczej, Aleja Róż 5 (zgłoszenia do 17.01.2023 r do godz. 14:00)
    • 8:15-9:30 - ważanie
    • 10:00 - start pierwszej grupy kobiet
      *Dokładny program zawodów ukaże się po zamknięciu zgłoszeń.
  • Sobota, 28 stycznia - Pływanie - Basen Burowiec w Katowicach, ul. Konna 2 (zgłoszenia do 25.01.2023 r. godz. 20:00)
    • 8:30-9:30 - rozgrzewka
    • 9:45 - otwarcie zawodów
    • 10:00 - rozpoczęcie zawodów
  • Niedziela, 29 stycznia - Squash - Klub SquashOK w Katowicach, ul. Wiązowa 5 (zgłoszenia do 25.01.2023 r.)
    • 9:00-9:45 biuro zawodów
    • 10:00 - rozpoczęcie zawodów
  • Niedziela, 29 stycznia - Futsal mężczyzn - hala SP54 w Katowicach-Giszowcu, ul. Wojciecha 9
    • od 10:00 - rozgrzewka
    • 10:15 - pierwszy mecz
  • Wtorek, 31 stycznia - II edycja - Narciarstwo alpejskie SL - Srok "SKI SIGLANY" w Wiśle, ul. Siglanów (zgłoszenia do 30.01.2023 r.)
    • 7:00-8:00 - biuro zawodów, weryfikacja, wydawanie numerów startowych
    • 8:30 - początek zawodów
    • 13:00 - dekoracja medalowa
  • Wtorek, 31 stycznia - II edycja - Snowbord GS - Stok "SKI SIGLANY" w Wiśle, ul. Siglanów (zgłoszenia do 30.01.2023 r.)
    • 10:00-11:00 - biuro zawodów, weryfikacja, wydawanie numerów startowych
    • 12:00 - początek zawodów
    • 16:00 - dekoracja medalowa
  • Środa, 8 marca - II edycja - Wspinaczka sportowa (trudność)
  • Środa, 15 marca - III edycja - Wspinaczka sportowa (na czas)

Planowane na styczeń zawody:

  • Piłka ręczna mężczyzn
  • Tenis stołowy

 

Informacja o Akademickich Mistrzostwach Polskisprawdź terminarz

Informacja o Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZSimp.azs.pl

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+