PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Żłobek dla dzieci Studentów i Pracowników GWSH

Drukuj

Sieć żłobków i przedszkoli „Kraina Odkrywcy” przy GWSH, otwierając rekrutację dzieci poniżej 3 r.ż. przygotowała specjalną ofertę cenową dla dzieci Studentów i Pracowników Uczelni.

 

Żłobek Kraina Odkrywcy przy ulicy Harcerzy Września 1939r. nr 5 w Katowicach o profilu językowo - artystycznym, to miejsce szczególne dla rodziców zwracających uwagę na wszechstronny rozwój dziecka. Metody językowe wykorzystywane  w naszym żłobku mają na celu zwiększenie umiejętności komunikacyjnych dziecka, osłuchanie się z językiem oraz kształtowanie sprawności receptywnych,a w połączeniue z kreatywnością dzieci, daje mozliwości wzrostu emocjonalnego i społecznego maluchów. To również znakomite rozwiązanie dla osób związanych z uczelnią GWSH, które mogą teraz bez problemu połączyć rodzicielstwo z rozwojem zawodowym.

Przestronne i nowoczesne sale pozwalają na swobodny i prawidłowy rozwój dziecka, wykorzystują i wspierają jego naturalne talenty. Profesjonalna kadra czuwa i wychwytuje najważniejsze aspekty z życia małego człowieka i pozwala mu ukierunkować swoje emocje i pasje we właściwym kierunku

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+