PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Wesołego Alleluja!

Drukuj

Drodzy Studenci, Szanowni Wykładowcy i Cała Społeczność Akademicka, w tych wyjątkowych dniach Świąt Wielkanocnych, kiedy wszystko wokół budzi się do życia, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas będzie pełen refleksji, radości i wewnętrznego spokoju. Niech przyniesie Wam odpoczynek, odnowę sił oraz inspirację do dalszego dążenia za pasją i wiedzą. Życzę Wam, aby te święta były okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, dzielenia się miłością i ciepłem.

Drodzy Studenci, niech ten wiosenny czas przyniesie Wam nową energię i motywację do nauki, eksplorowania nieznanego i osiągania zamierzonych celów.

Szanowni Wykładowcy, niech Wasza nieustająca pasja do dzielenia się wiedzą będzie nadal źródłem inspiracji dla innych i przyniesie satysfakcję z podejmowanych wyzwań naukowych i dydaktycznych.

Wszystkim Pracownikom i członkom naszej akademickiej społeczności życzę zdrowia, szczęścia oraz wielu powodów do uśmiechu. Niech to będzie czas odnowy, który da siłę do realizacji osobistych i zawodowych planów, a także umocni naszą akademicką wspólnotę.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składam Wam życzenia pokoju, nadziei i wszelkiej pomyślności.

JM Rektor AG

Dr Marta Adamczyk

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+