PL | EN
logo Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Uroczyste otwarcie pracowni pod patronatem firmy KLAPP Cosmetics

Drukuj

22 marca o godz. 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie profesjonalnej pracowni dla studentów kierunku Kosmetologia.

Z początkiem roku akademickiego Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa rozpoczęła współpracę partnerską z jedną z najbardziej rozpoznawanych marek profesjonalnego rynku kosmetycznego – KLAPP Cosmetics.

Niemiecka firma jest wiodącym europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Jest również dwukrotnym zwycięzcą prestiżowej nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych - Beauty Award,.

W dzisiejszym dniu gościliśmy Panią Annę Drobnik - przedstawicielkę firmy Klapp Cosmetics, która przybliżyła Profesorom oraz Studentom GWSH szerokie zastosowanie produktów KLAPP w dziedzinie kosmetologii, a następnie razem z Rektorem prof. nadzw. dr hab. Krzysztofem Szaflarskim,  Prodziekanem ds. kierunku Kosmetologia mgr MBA Małgorzatą Ruprich uczestniczyła w uroczystym otwarciu pracowni kosmetologicznej.

W  ramach nawiązanej współpracy z firmą KLAPP Cosmetics pracownia została wyposażona m.in. w profesjonalny sprzęt do mezoterapii bezigłowej tzw „Skinshooter” oraz urządzenie HC4 Ultrasonic.

Warto podkreślić, iż Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa jest jedyną uczelnią na Śląsku, która będzie partnerem prestiżowej firmy, utrzymującej najwyższe standardy w rozwoju swoich kosmetyków.

 

logo gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+