PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Studia Podyplomowe „E-mail marketing w praktyce”

Drukuj

Miło nam poinformować, że GWSH wraz z INIS (grupa SARE) uruchamia pierwsze na Śląsku studia podyplomowe „E-mail marketing w praktyce”

Tym samym INIS dołączyła do coraz liczniejszego grona partnerów merytorycznych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Trwa właśnie nabór na wspólnie realizowane studia podyplomowe pozwalające zgłębiać tajniki e-mail marketingu. Są to pierwsze tego typu studia na Śląsku i są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy oraz aktualnych trendów marketingu w sieci.

Z początkiem lutego zawarte porozumienie w zakresie współpracy pomiędzy GWSH a INIS przy realizacji przedmiotowych studiów podyplomowych. Udział INIS, jako partnera merytorycznego pozwoli Słuchaczom na zdobycie kompleksowej wiedzy z zakresu e-mail marketingu, który stał się w ostatnich latach przedmiotem szczególnego zainteresowania oraz jednym z głównych sposobów docierania do klientów i informowania ich o oferowanych produktach i usługach mogących ich zainteresować.

W związku z szybkim rozwojem tego obszaru, studia w czasie rzeczywistym dostosowywane są do nowo powstałych trendów, a główna tematyka skupia się wokół działań związanych z prowadzeniem kampanii online z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi od e-maila, poprzez mobile, content marketing, bardzo popularny ostatnio RTB (real time bidding), aż po aspekty prawne prowadzenia działań w Internecie.

Cieszymy się że Zarząd INIS wyszedł z inicjatywą zrealizowania z naszą Uczelnią studiów podyplomowych z e-mail marketingu. Widzimy bowiem, jak niezbędne są dziś umiejętności związane ze skutecznymi i efektywnymi działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi w Internecie. Umiejętności te, niezwykle pożądane przez pracodawców stanowią fundament budowania przewagi konkurencyjnej organizacji na globalnym rynku. – komentuje Dariusz Kosiorek, Z-ca Dyrektora ds. organizacji i rozwoju w GWSH.

Studia „E-mail marketing w praktyce” w 80% będą prowadzone w oparciu o praktyczne zastosowania narzędzi internetowych. Przykłady kampanii, zarówno tych dobrych, jaki tych, których naśladowanie nie jest wskazane, pozwolą Słuchaczom zaznajomić się z najlepszymi rozwiązaniami. Oferta jest skierowana do osób zajmujących się marketingiem, promocją, sprzedażą oraz komunikacją z klientami, zarówno w dużych koncernach jaki i mniejszych podmiotach prężnie zdobywających rynek, agencjach reklamowych, firmach prywatnych jak i  instytucjach publicznych.

Mam nadzieję, że nasze studia podyplomowe będące efektem współpracy INIS z GWSH okażą się niezwykle przydatne zarówno dla Słuchaczy, absolwentów, uczelni jak i dla pracodawców. – dodaje Dariusz Kosiorek.

Szczegóły i zapisy: http://www.gwsh.pl/studia/@marketing.html

 

Dyrektor Zarządzający INIS Sp. z o.o Roman Grygierek oraz Rektor GWSH prof. Krzysztof Szaflarski

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+