Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Seniorzy na studia! 

Drukuj

GWSH proponuje niecodzienny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Voucher na studia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w naszej uczelni. 

UTW to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które mimo przejścia na emeryturę, chcą poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe umiejętności i spotykać się regularnie w gronie przyjaciół. 

Studia? Idealny prezent! 

Studia mogą być doskonałym prezentem z okazji dnia Babci i Dziadka ( 21, 22 stycznia). W GWSH pomyśleliśmy o niecodziennym upominku dla najbliższych nam Seniorów. Z okazji święta naszych babć i dziadków proponujemy voucher na studia. Dzięki niemu, obdarowane osoby będą mogły przez cały semestr uczestniczyć w wykładach i spotkaniach  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w GWSH. Koszt jednego vouchera to 40 złotych. 

Joga, angielski, wykłady z psychologii 

Idea uczenia się przez całe życie nie jest obca w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoją ofertę kierujemy do Seniorów z południowych części Katowic, ale nie tylko. Bardzo mile widziani są mieszkańcy okolicznych miast. Co proponujemy? W semestrze letnim, który rozpocznie się w ostatnim tygodniu lutego 2020 r., zaplanowano wykłady z m.in. z turystyki, socjologii, psychologii. Nie zabraknie zajęć, dzięki którym nasi studenci zadbają o kondycję fizyczną. Stawiamy na jogę i Nordic Walking. Dodatkowo można będzie nauczyć się języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, co gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.

Szczegóły zajęć w ramach UTW: https://www.gwsh.pl/utw/

Aby sprezentować semestr studiów Babci i Dziadkowi zapraszamy do kontaktu: https://www.gwsh.pl/utw/utw-kontakt.html

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Krajowa Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+