PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Seniorzy na studia! 

Drukuj

GWSH proponuje niecodzienny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Voucher na studia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w naszej uczelni. 

UTW to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które mimo przejścia na emeryturę, chcą poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe umiejętności i spotykać się regularnie w gronie przyjaciół. 

Studia? Idealny prezent! 

Studia mogą być doskonałym prezentem z okazji dnia Babci i Dziadka ( 21, 22 stycznia). W GWSH pomyśleliśmy o niecodziennym upominku dla najbliższych nam Seniorów. Z okazji święta naszych babć i dziadków proponujemy voucher na studia. Dzięki niemu, obdarowane osoby będą mogły przez cały semestr uczestniczyć w wykładach i spotkaniach  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w GWSH. Koszt jednego vouchera to 40 złotych. 

Joga, angielski, wykłady z psychologii 

Idea uczenia się przez całe życie nie jest obca w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoją ofertę kierujemy do Seniorów z południowych części Katowic, ale nie tylko. Bardzo mile widziani są mieszkańcy okolicznych miast. Co proponujemy? W semestrze letnim, który rozpocznie się w ostatnim tygodniu lutego 2020 r., zaplanowano wykłady z m.in. z turystyki, socjologii, psychologii. Nie zabraknie zajęć, dzięki którym nasi studenci zadbają o kondycję fizyczną. Stawiamy na jogę i Nordic Walking. Dodatkowo można będzie nauczyć się języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, co gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.

Szczegóły zajęć w ramach UTW: https://www.gwsh.pl/utw/

Aby sprezentować semestr studiów Babci i Dziadkowi zapraszamy do kontaktu: https://www.gwsh.pl/utw/utw-kontakt.html

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+