PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

25 maja przynieś na uczelnię swoje cv i spotkaj się z pracodawcą

Drukuj

Właśnie w tym dniu odbędą się na uczelni Targi Pracy. Każdy zainteresowany może ocenić swoje szanse na rynku pracy oraz nakreślić lub sprecyzować swoją ścieżkę kariery.

To wszystko dzięki udostępnianym przez firmy informacjom m.in. na temat planów dotyczących rekrutacji na najbliższy rok, programów praktyk czy staży zawodowych oraz co najważniejsze rekrutacyjnych wymagań i potrzeb pracodawcy. 


Do efektywnego uczestnictwa w targach pracy należy się przygotować. Należy mieć przy sobie swoje cv, sprecyzowane oczekiwania oraz konkretne pytania do poszczególnych wystawców. W sytuacji, gdy korzystnie się zaprezentujemy, przedstawiciel firmy może nas zapamiętać i umożliwić nam objęcie stanowiska w przyszłości. Jeśli któryś pracodawca szczególnie nas interesuje i wiemy, że nasz życiorys zawodowy i predyspozycje odpowiadają jego oczekiwaniom, warto przygotować się na ewentualność rozmowy kwalifikacyjnej. Warto wybrać się na targi nawet jeśli nie szukamy w tym momencie pracy, a z czystej ciekawości. W końcu wymogi rynku pracy ciągle się zmieniają, więc korzystnym jest śledzenie panujących na rynku pracy trendów i tendencji.

W tym roku targi skierowane są głównie do studentów niestacjonarnych, ale każdy zainteresowany może w tym dniu odwiedzić pracodawców. Odbywać się będą w godzinach 11:00-14:00, a stoiska pracodawców zostaną rozmieszczone w holach głównych budynków A, B i D.

Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+