PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Porozumienie GWSH z firmą SAGE Sp. z o.o. dotyczące edukacji w obszarze zarządzania oraz finansów i rachunkowości

Drukuj

Mamy przyjemność poinformować, iż Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach zawarła porozumienie o współpracy z firmą SAGE Sp. z o.o., która jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla krajowego sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Spółka ta wchodzi w skład Sage Group plc, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE), zaliczającej się do grupy największych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie. 

Dzięki zawartej umowie studenci GWSH będą mieli okazję zapoznania się z możliwościami, jakie daje oprogramowanie SAGE Symfonia we wspieraniu zarządzania przedsiębiorstwem każdej wielkości, w celu zbudowania efektywnego systemu zarządzania biznesem.

Na dzień dzisiejszy Spółka posiada w ofercie systemy: Sage Symfonia Start (dla małych podmiotów, rozliczających się uproszczoną księgowością), Sage Symfonia (dla małych i średnich podmiotów, rozliczających się pełną księgowością), Sage Symfonia ERP (system ERP dla średnich przedsiębiorstw), Sage ERP X3 (zaawansowany system ERP).

Studenci, którzy zdecydują się na udział w zajęciach, prowadzonych przez certyfikowanego trenera, otrzymają stosowne dyplomy sygnowane przez firmę Sage Sp. z o.o., potwierdzające zdobytą wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z wybranymi programami pakietu Symfonia.

W ramach zajęć studenci GWSH, w tym szczególnie studenci kierunków Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość będą mieli możliwość zapoznania się z następującymi programami:
- Symfonia Finanse i Księgowość
- Symfonia Mała Księgowość
- Symfonia Kadry i Płace
- Symfonia Środki Trwałe
- Symfonia Handel
- Symfonia e-Deklaracje
- Symfonia e-Dokumenty
- Symfonia Analizy Finansowe 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+