PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

NeuroRÓŻNORODNI 2024: Zapraszamy na konferencję na temat spektrum autyzmu

Drukuj

Wyzwania związane z dojrzewaniem osób w spektrum autyzmu, rodzice w obliczu seksualności swojego dorastającego dziecka w spektrum autyzmu a także rozwijanie umiejętności samowspółczucia u dorosłych osób neuroatypowych - to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone podczas 6. edycji Konferencji „Neuroróżnorodni”. Konferencja online, która odbędzie się 12-13 kwietnia 2024 r., to niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki spektrum autyzmu oraz zrozumieć wyzwania związane z zaburzeniami współwystępującymi.

Konferencja „Neuroróżnorodni” to nie tylko przestrzeń dla naukowców i specjalistów, ale również dla rodziców, terapeutów i nauczycieli, którzy na co dzień wspierają osoby z ASD. W tym roku szczególną uwagę poświęcimy tematom dojrzewania i dorosłości osób w spektrum autyzmu.

Wydarzenie stanowi wyjątkową szansę spotkania się z przedstawicielami świata nauki oraz doświadczonymi specjalistami, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat różnorodnych aspektów pracy z osobami neuroróżnorodnymi. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do poznania doświadczeń i dobrych praktyk osób zajmujących się zawodowo tematyką spektrum autyzmu. Zdobędą specjalistyczną wiedzę z zakresu diagnozowania oraz terapii nastolatków i dorosłych w spektrum autyzmu. Dodatkowo, naszymi gośćmi w ramach panelu dyskusyjnego będą rodzice i ich nastoletnie dzieci z ASD.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, dostęp do nagrań prelekcji, ebook konferencyjny oraz dodatkowe materiały merytoryczne naszych partnerów.

Więcej informacji, w tym program konferencji i informacje o prelegentach, można znaleźć na stronie: Neuroróżnorodni

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: https://www.neuroroznorodni.eu/ i skorzystaj z kodu promocyjnego, który upoważnia do 40 zł zniżki za udział w konferencji. W formularzu zgłoszeniowym wpisz kod: spektrum_ag

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+