PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej

Drukuj

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, we współpracy z cenioną na rynku firmą Fenice, działającą w branży produktów medycyny estetycznej oraz wieloma uznanymi w Polsce i na świecie specjalistami, zaprasza w dniach 17-18 września br. na organizowane w Katowicach Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej.

Celem Sympozjum jest przede wszystkim stworzenie możliwości pogłębienia i poszerzenia wiedzy z zakresu medycyny estetycznej oraz umożliwienie wymiany doświadczeń w środowisku lekarzy specjalistów. Ponadto, podczas Sympozjum prezentowane będą wyniki badań, co pozwoli jego uczestnikom być na bieżąco z ostatnimi osiągnięciami zarówno medycyny estetycznej, jak i przeciwstarzeniowej.

To dwudniowe wydarzenie stwarza Państwu wyjątkową szansę na spotkanie z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami w branży, stając się platformą do nawiązania kontaktów z praktykami i naukowcami tej dynamicznie rozwijającej się gałęzi.

Tematyka Sympozjum została precyzyjnie i starannie przygotowana przez nasz komitet ekspercki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prelegentów możemy zapewnić Państwu wysoki poziom merytoryczny i zaprezentować zarówno zagadnienia teoretyczne, wyniki najnowszych badań naukowych jak i aspekt praktyczny – stosowane metody, terapie i techniki zabiegowe. Eksperci podzielą się również na forum Sympozjum swoim doświadczeniem i przeprowadzą studia przypadków.

INFORMACJE I REJESTRACJA - http://wwww.gwsh.pl/sympozjum/

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+