PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Konferencja edukacyjna online dla studentów: Biegły rewident – zawód nadal z perspektywami

Drukuj

30 listopada br. o godz. 12.30 Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) zaprasza studentów wyższych uczelni do udziału w edukacyjnej konferencji online "Biegły rewident – zawód nadal z perspektywami".

Kto może zostać biegłym rewidentem? Jak zdobyć licencję i jakie perspektywy zawodowe oferuje? Jaką rolę zawód biegłego rewidenta pełni w zapewnieniu bezpieczeństwa rynku kapitałowego w Polsce i na świecie? Odpowiedzi już 30 listopada!

Podczas spotkania eksperci PANA przedstawią tajniki zawodu biegłego rewidenta oraz odpowiedzą na pytania uczestników. Gość specjalny, prof. dr hab. Anna Karmańska, przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej dla kandydatów na biegłych rewidentów opowie o przebiegu procesu egzaminacyjnego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy: https://pana.gov.pl/konferencja-edukacyjna-online-dla-studentow-biegly-rewident-zawod-nadal-z-perspektywami/

Uwaga! uczestnicy po zakończeniu spotkania otrzymają dodatkowe materiały na temat zawodu biegłego rewidenta oraz specjalny „niezbędnik” dla zainteresowanych przystąpieniem do postępowania kwalifikacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie PANA https://pana.gov.pl/

Konferencja została objęta patronatem medialnym Rzeczpospolita/Parkiet.pl.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+