PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Dzień otwarty już za nami!

Drukuj

Ponad trzystu uczestników, wybitni wykładowcy, kilkanaście kursów, kolorowe gadżety, trzydzieści litrów kawy i 3 skrzynki jabłek – tak można podsumować pierwszą edycję Dnia Otwartego studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, który odbył się 12 września.  

Zorganizowaliśmy dla naszych gości jedenaście certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń, które obejmowały szeroką tematykę proponowanych przez nas kierunków studiów. Wykładali nasi najlepsi specjaliści, naukowcy i praktycy biznesu – dzięki temu, słuchacze mogli poznać nie tylko specyfikę omawianych zagadnień, ale także naszą kadrę. Gratką dla słuchaczy była również możliwość odbycia indywidualnych sesji z coachami – absolwentami naszych studiów, którzy obecnie budują nową markę – Stowarzyszenie Efektywnego Coachingu oraz spotkanie ze specjalistami jednej z najlepszych marek pracodawcy w regionie, firmy Marco.  

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat ukończenia szkolenia, voucher rabatowy na ofertę edukacyjną uczelni. Wśród gości rozlosowaliśmy także nagrody książkowe i kupony zniżkowe od naszych partnerów.

 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom i wykładowcom za przybycie i spędzony z nami czas. Wielkie podziękowania składamy również naszym partnerom: Training Partners, Marco, AllMedicus, SEC oraz właścicielom firm gastronomicznych Art Menu i Zachcianka. Do zobaczenia przy następnych projektach, na studiach i kursach!  

(fot. Paulina Nożyńska)

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+