PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Rozpocznij studia wiosną – zapisz się do Akademii Górnośląskiej

Drukuj

Każda pora roku jest dobra, by zainwestować w swój rozwój i wykształcenie. Dla tych, którzy podjęli decyzję o uzupełnieniu swej edukacji i nie chcą czekać z realizacją tego zamiaru aż do października, mamy ofertę studiów, rozpoczynających się już w marcu 2023 r.

AG rekrutuje na semestr letni na kierunkach:
- Administracja I stopnia (specjalności: Administracja publiczna, Kadry i płace, Obsługa kancelarii prawnych i finansowych, Ochrona danych osobowych).
- Administracja II stopnia (specjalność: Polityka kadrowo-płacowa w podmiotach publicznych i niepublicznych)
- Finanse i Rachunkowość I stopnia (Specjalności: Rachunkowość małych i średnich przedsiębiorstw, Rachunkowość i podatki, Rachunkowość i rewizja finansowa, Finanse w działalności gospodarczej przedsiębiorstwa)
- Informatyka I stopnia (specjalności: Cyberbezpieczeństwo i informatyka śledcza, Programowanie i bazy danych, Sztuczna inteligencja w e-biznesie).
- Logistyka I stopnia (specjalności: Logistyka transportu, Logistyka procesów magazynowych)
- Prawo
- Psychologia (specjalności: Psychologia kliniczna, Psychologia interwencyjna, Psychologia zarządzania, Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży)
- Turystyka i Rekreacja I stopnia (specjalności: Turystyka międzynarodowa, Hotelarstwo, Porty lotnicze w obsłudze ruchu turystycznego i przewozowego, Specjalista turystyki terapeutycznej, Zarządzanie śródlądową turystyką wodną)
- Turystyka i Rekreacja II stopnia (specjalności: Zarządzanie gospodarką turystyczną, Zarządzanie w portach lotniczych)
- Zarządzanie I stopnia (specjalności: Zarządzanie firmą, Psychologia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, Marketing i zarządzanie sprzedażą, Menedżer wobec wyzwań transformacji cyfrowej, Zarządzanie bezpieczeństwem w biznesie i administracji -ścieżka polska i czeska, Sztuczna inteligencja w zarządzaniu
- Zarządzanie II stopnia (specjalności: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Marketing i zarządzanie sprzedażą)
- Fizjoterapia
- Kosmetologia I stopnia (moduły specjalizacyjne: Makijaż artystyczny i telewizyjny, Makijaż permanentny, Kosmetologia Anty Aging)
- Kosmetologia II stopnia (specjalności: Kosmetologia estetyczna, Makijaż permanentny – zaawansowane techniki, Kosmetologia holistyczna)
- Pielęgniarstwo I stopnia
- Pielęgniarstwo II stopnia
- Stosunki międzynarodowe na Wydziale Zamiejscowym w Wiedniu (specjalność: Biznes, logistyka i transport międzynarodowy).

Można się zarejestrować on-line (na stronie www.akademiagornoslaska.pl), a niezbędne dokumenty donieść w ciągu 14 dni. Warunkiem przyjęcia do grona studentów AG jest zdana matura. Progi punktowe nie mają wpływu na rekrutację. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Uczelnia oferuje atrakcyjne promocje:
* Rodzinnie taniej! - zniżki dla Twojej rodziny
* Warto być absolwentem AG! - otrzymasz zniżkę
* Więcej za mniej! - gdy studiujesz więcej niż 1 kierunek
* Promocja dla pracowników tej samej firmy.

Informacje o obowiązujących rabatach i cennikach na poszczególnych kierunkach znajdziesz TUTAJ

Najstarsza niepubliczna uczelnia na Śląsku zapewnia wysoki poziom kształcenia. Co ważne, program studiów jest dostosowany do aktualnych potrzeb rynku pracy.
Elastyczny harmonogram zajęć sprawia, że studenci mogą z powodzeniem połączyć studia z pracą zawodową.
W AG nauka i kariera idą w parze!

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+