PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

GWSH współorganizatorem II Kongresu HR w Katowicach

Drukuj

Już 11 stycznia 2018 r. w Katowicach odbędzie się II Kongres HR. Konferencję otworzy swoim wystąpieniem dr Dominika Ochnik, psycholog i trener, wykładowca w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą „Współczesne wyzwania HR – rekrutacja, motywacja i utrzymanie pracownika”. Uczestnicy Kongresu wymienią się doświadczeniami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, innowacyjnymi strategiami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w HR. 

Wykład pt. „Wyzwania HR w świetle najnowszych badań psychologicznych” rozpoczynający obrady wygłosi dr Dominika Ochnik, adiunkt w Katedrze Psychologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. W swoim przemówieniu zatytułowanym „Wyzwania HR w świetle najnowszych badań psychologicznych” opowie m.in. o zarządzaniu talentami, zaprezentuje wyniki najnowszych badań nad kreatywnością jako metakompetencją, przedstawi korzyści współpracy versus rywalizacji z perspektywy organizacji oraz zdefiniuje niezdrowe miejsce pracy.

Na Kongresie wystąpią również m.in.: Urszula Zając-Pałdyna (HR na obcasach) wraz z Aliną Smolarek (Centrum Medyczne Enel-Med) oraz Arkadiuszem Godlewskim (Izar Sp. z o.o.), którzy podejmą dyskusję nad utrzymaniem pracowników i czynnikami wpływającymi na ich lojalność, Sławomir Facon (PKO BP Finat Sp. z o.o.) oraz Tomasz Teterycz (PKO Ubezpieczenia) odpowiedzą na pytanie jak pozyskać Millenialsów do i dla organizacji, a także Bartosz Rusek (członek Zarządu/Dyrektor ds. Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o.), który poprowadzi panel dyskusyjny na temat rozmowy rekrutacyjnej przez Skype.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestracji. Więcej informacji na temat kongresu: http://kongreshr.eu/
Dla studentów GWSH koszt uczestnictwa -10%!

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+