PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Po raz kolejny wsparliśmy Konkurs Piosenki Hiszpańskiej

Drukuj

Rok bezpłatnych studiów na dowolnym kierunku w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, to nagroda ufundowana przez naszą uczelnię w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej

Po raz kolejny wsparliśmy Konkurs Piosenki Hiszpańskiej

Już po raz ósmy w Raciborzu spotkali się miłośnicy języka hiszpańskiego i piosenki hiszpańskojęzycznej. Raciborskie II Liceum Ogólnokształcące z powodzeniem organizuje konkurs, w którym uczestniczą młodzi ludzie z różnych zakątków kraju. Zmagania uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wyróżnia bogaty repertuar i wysoki poziom występów. Tradycją stało się, że honorowy patronat nad imprezą obejmuje nad nim m.in. Ambasada Królestwa Hiszpanii w Polsce.

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej odbyła się w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury, które zostało współorganizatorem tego wydarzenia. Wśród wielu sponsorów nagród w konkursie była również GWSH. Z imprezą jesteśmy zaprzyjaźnieni od kilki lat. W tym roku dla jednego z finalistów ufundowaliśmy rok bezpłatnych studiów na dowolnym kierunku. Nagrodę wręczył dr Aleksander Wolski, Dziekan Wydziału Zamiejscowego GWSH w Żorach, który był gościem raciborskiego konkursu.

Poniżej zdjęcia z finału konkursu w Raciborskim Centrum Kultury.

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+