PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Jakie są funkcje nowoczesnego HR-u?

Drukuj

Nowa data IV Kongresu HR w Katowicach. Spotkanie, którego partnerem jest GWSH, odbędzie się 21 października 2020.

Jak być bliżej ludzi? Jak budować kapitał ludzki w firmie? Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji? W końcu jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR-u?

Od czterech lat na pytania dotyczące zagadnień związanych z rekrutacją oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi odpowiada katowicki Kongres. Od pierwszej edycji uczestniczą w nim specjaliści z branży, dyrektorzy zarządzający w firmach, przedsiębiorstwach, menedżerowie. Atutem spotkania jest udział praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem.

Kongres HR 20 października

Wskazówki, nowoczesne rozwiązania, innowacyjne pomysły. Kongres HR w Katowicach to idealne miejsce, żeby inaczej spojrzeć na rekrutację. W tym roku spotkanie początkowo planowane było 18 marca. Z wiadomych powodów Kongres się wtedy nie odbył. Organizatorzy ustalili nową datę: 21 października 2020. Miejscem Kongresu jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

Z udziałem eksperta z GWSH

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach jest partnerem wydarzenia. Istotne dla nas jest móc przedstawić własne doświadczenia podczas Kongresu. W trakcie czwartej edycji w dyskusji poświęconej wyzwaniom rekrutacji w 2020 roku udział weźmie specjalista z GWSH. Jolanta Filipczyk-Sikora jest menedżerem projektów HR i ekspertem Katedry Zarządzania w GWSH w Katowicach.

Szczegóły dotyczące Kongresu: https://kongreshr.eu/

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+