PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

„100 – lecie złotego. Gospodarka Polski wczoraj, dziś i jutro”

Drukuj

W konferencji zorganizowanej przez Narodowy Bank Polski wzięli udział Rektor GWSH, dr hab. Krzysztof Szaflarski, prof. GWSH oraz prof. nadzw. dr hab. Grażyna Ancyparowicz, wykładowczyni naszej uczelni.

„100 – lecie złotego. Gospodarka Polski wczoraj, dziś i jutro” pod takim hasłem w Katowicach odbyło się spotkanie finansistów, naukowców oraz studentów. Wśród prelegentów konferencji znaleźli się wykładowcy szkół wyższych z naszego województwa. Wystąpienia dotyczyły zagadnień związanych z historią polskiej waluty, ale także przyszłości gotówki w Europie. Ciekawy okazał się panel dyskusyjny „100 lat złotego i co dalej ?”. Jednym z wykładowców zaproszonych przez organizatorów konferencji była prof. nadzw. dr hab. Grażyna Ancyparowicz, członek Rady Polityki Pieniężnej i wykładowczyni na kierunku Finanse i Rachunkowość w GWSH. Na spotkanie zaproszony został także Rektor GWSH, dr hab. Krzysztof Szaflarski, prof. GWSH.

Konferencja odbyła się 9 kwietnia w Hotelu Novotel w Katowicach.

Rektor GWSH, dr hab. Krzysztof Szaflarski, prof. GWSH gościem konferencji „100 – lecie złotego. Gospodarka Polski wczoraj, dziś i jutro” w Katowicach.

Panel dyskusyjny z udziałem prof. nadzw. dr hab. Grażyny Ancyparowicz. 

Uczestnicy konferencji.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+