PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Weź udział w prestiżowym szkoleniu IT!

Drukuj

Program Corporate Readiness Certificate (CRC) to bezpłatna, nowoczesna oferta dla studentów przygotowana wspólnie przez IBM, Accenture oraz ING Services Polska. Wykłady i szkolenia z zakresu IT i zarządzania IT to atrakcyjna oferta rozwoju.

Weź udział w prestiżowym szkoleniu IT!

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach została partnerem edukacyjnym Programu Corporate Readiness Certificate CRC. Dzięki temu, nasi studenci mogą bezpłatnie wziąć udział w wykładach i szkoleniach z zakresu IT. Trwają zapisy do programu. Do 24 lutego 2019 roku można zgłosić się do udziału w projekcie: https://politechnikacati.rstat.pl/survey/survey/index/form_id/37/logout/1/ 

Czym jest Program Corporate Readiness Certificate?

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie dodatkowej wiedzy i nowych umiejętności studentów. Udział w programie daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy!

Kto może wziąć udział w programie?

  • Studenci ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz uzupełniających
  • Absolwenci do jednego roku od ukończenia studiów wyższych

Udział w programie jest poprzedzony egzaminami wstępnymi. wezmą studenci, którzy uzyskają najlepszy wynik na egzaminach wstępnych.

Opis programu oraz szczegóły rekrutacji dostępne są w prezentacji - CRC Górny Śląsk - informacje dla studentów

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+