PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

DIMAQ DAY w GWSH

Drukuj

4 marca w Katowicach zorganizowana została konferencja poświęcona tajnikom marketingu internetowego. GWSH była partnerem wydarzenia.

DIMAQ DAY w Katowicach było wydarzeniem, podczas którego kompleksowo omówione zostały najskuteczniejsze obecnie możliwości promocji online dla firm. Specjaliści od e-marketingu zaprezentowali wiele nowych rozwiązań i narzędzi, z których można skorzystać przy tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych w Internecie oraz promocji firmy czy produktu.

Konferencja odbyła się w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Uczestników wydarzenia przywitał JM Rektor GWSH, dr hab. Krzysztof Szaflarski, prof. GWSH. Nieprzypadkowo nasza uczelnia była gospodarzem konferencji. W ofercie mamy studia podyplomowe Akademia e-marketingu, a wykładowca GWSH Maciej Westerowski był jednym z prelegentów DIMAQ Day.

Co to jest DIMAQ? To międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację.

Uczestników konferencji powitał JM Rektor GWSH, Dr hab. Krzysztof Szaflarski, Prof. GWSH

            Uczestnicy DIMQ Day w GWSH

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+