PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Dr n. hum. Anna Trzcieniecka-Green

Drukuj

Dr n. hum. Anna Trzcieniecka-Green jest specjalistą psychologii klinicznej i psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz British Psychological Society: jedyną Polką, która uzyskała status Chartered Psychologist (prawo do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii). Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaś tytuł doktora psychologii (Ph.D) uzyskała na Uniwersytecie Londyńskim. W latach 2001-2011 pełniła funkcję kierownika Zakładu Psychologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od roku 2012 pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Psychologii na Wydziale Zarządzania w GWSH. Prowadziła wykłady i warsztaty w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Meksyku.

W praktyce prywatnej pracuje z pacjentami cierpiącymi na nerwice i zaburzenia osobowości. Zajmuje się również leczeniem uzależnień oraz pracą z pacjentami chorymi somatycznie przy pomocy metod psychologicznych. Pracuje także ze sportowcami, artystami i wszystkimi, którzy chcą działać w swojej dziedzinie lepiej niż dotychczas. Prowadzi praktykę w Krakowie.

W latach 1998 - 2000 była wiceprezydentem International Federation of Integrative Depth Psychology in Therapy and Reserch of Hypnosis (INFIDEPTH), które zajmuje się psychologią głębi i badaniami nad hipnozą analityczną.

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+