PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zostań jedną z uczestniczek szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0!

Drukuj

Trwają zapisy do szóstej edycji Programu „Inżynierki 4.0”, organizowanego przez Siemensa. Inicjatywa powstała z myślą o zwiększaniu kompetencji cyfrowych młodych kobiet i jest adresowana do studentek kierunków inżynierskich. Program edukacyjny „Inżynierki 4.0” ma pomagać młodym, ambitnym kobietom wejść w świat innowacji, technologii i biznesu. Zgłoś się do programu edukacyjnego, zdobądź wiedzę i cenne kontakty z branży, poznaj nowych ludzi, a przede wszystkim – rozwijaj się!

Za pośrednictwem Programu "Inżynierki 4.0" Siemens pokazuje młodym inżynierkom, że jest dla nich miejsce w świecie Przemysłu 4.0. Ten wyjątkowy program edukacyjny to okazja do rozwinięcia potencjału studentek kierunków inżynierskich w obszarze technologii i biznesu.

Zapisy do Programu "Inżynierki 4.0

 

Finał tegorocznej edycji programu odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia w warszawskiej siedzibie Siemensa. W programie warsztatów znajdą się m.in. szkolenia z obszaru personal brandingu, przygotowujące do udziału w procesach rekrutacyjnych. Uczestniczki będą mogły również liczyć na networking i spotkania z ekspertkami i ekspertami, w tym kobietami sukcesu w dziedzinach STEM (ang. science, technology, engineering, mathematics). Udział w projekcie to także okazja do poznania innych studentek o podobnych zainteresowaniach naukowych i zawodowych. Na 30 studentek, które prześlą najciekawiej przygotowane autoprezentacje, czekają także praktyczne warsztaty technologiczne: wirtualna rzeczywistość, automatyzacja z produktami Siemensa, programowanie robota czy symulator przejazdu lokomotywą.Zakwalifikowane do udziału w programie studentki będą miały także możliwość udziałuw konkursie, w którym będzie można wygrać vouchery na szkolenia branżowe.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+