PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zapraszamy na Konferencję Fizjoterapeutyczną PhysioDay 2024

Drukuj

Ruszyły zapisy na Konferencję Fizjoterapeutyczną PhysioDay 2024. Wydarzenie pt. „Neurofunkcjonalne uwarunkowania skuteczności metod fizjoterapeutycznych” daje możliwość na ugruntowanie wiedzy i aktualnych doniesień naukowych w różnych gałęziach medycyny, mających wpływ na postępowanie fizjoterapeutyczne w pracy z pacjentem. Jest to również szansa do nawiązania współpracy między różnymi środowiskami naukowymi i terapeutycznymi. Konferencja odbędzie się 19 kwietnia 2024 roku w hotelu Park Inn By Radisson Katowice. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Górnośląska.

Konferencja PhysioDay powstała w związku z gwałtownym i multidyscyplinarnym rozwojem fizjoterapii na świecie, w tym w Polsce. Jest odpowiedzią na potrzebę zintegrowania aktualnej wiedzy i doniesień naukowych w różnych gałęziach medycyny, mających wpływ na postępowanie fizjoterapeutyczne, w różnego rodzaju problemach pacjentów. Jest również doskonałą okazją do nawiązania szeroko pojętej współpracy między różnymi środowiskami naukowymi i terapeutycznymi.

Konferencja zgromadzi czołowych ekspertów, praktyków oraz naukowców z kilku krajów, aby wspólnie dyskutować o najnowszych odkryciach i innowacjach w dziedzinie fizjoterapii. W programie przewidziano serię inspirujących wykładów, warsztatów praktycznych i sesji panelowych, które pozwolą uczestnikom zgłębić wiedzę i rozwijać umiejętności zawodowe. Będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów zawodowych w inspirującej atmosferze akademickiej.

 

Wspólnie otwórzmy nowy rozdział w fizjoterapii!

Zapisy i program konferencji dostępny na stronie PhysioDay 2024

 

Przedsięwzięcie: “PhysioDay” – Neurofunkcjonalne uwarunkowania skuteczności metod fizjoterapeutycznych." jest dofinansowane ze środków budżetu państwa w ramach projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki: "Doskonała nauki II"; moduł:  "Wsparcie konferencji naukowych".Kwota dofinansowania: 190 072,00 zł;  całkowita wartość projektu: 221 562,00 zł.

 

PARTNERZY KONFERENCJI: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak | Buszydlik Centrum Leczenia | BTL Fizjoterapia

PATRONAT MEDIALNY: Fizjoterapia.info

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+