PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kandydaci w wyborach do Rady Studentów GWSH

Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami zgłoszonych Kandydatów do Rady Studentów GWSH.

Przedstawiamy sylwetki zgłoszonych Kandydatów:

 

Damian Libertowski

Jestem studentem drugiego roku stacjonarnego prawa na GWSH. Dzięki dobremu kontaktowi z bracią studencką oraz naukową i czynnemu, dwuletniemu udziałowi w Kole Naukowym Prawa i Administracji JUSTUS, zdążyłem zapoznać się z najczęstszymi problemami, z jakimi mamy do czynienia. Wobec tego, moim priorytetem jest między innymi, znaczne usprawnienie pracy Działu Planowania (co w niekwestionowany sposób podniesie komfort życia braci studenckiej na naszej uczelni), oraz nacisk na naszą większą integrację. Rozumiem przez to wszelakie propozycje wyjazdów oraz zajęć, które pozwoliłyby nam poczuć, że GWSH to naprawdę nasza uczelnia. Samorząd studencki tworzymy wszyscy, lecz to przez organ Rady mamy możliwość kontaktu z władzami uczelni. Pragnę, by każdy miał możliwość konsultacji swoich ewentualnych propozycji lub problemów i uzyskania zrozumienia oraz przyjacielskiej pomocy. Nauka prawa jest moją wielką pasją, a co za tym idzie, w pełni zdaję sobie sprawę, że miejsce, w którym spędzamy jako studenci znaczną część naszego czasu, powinno być komfortowe i budzić przyjemne skojarzenia- mam wiele pomysłów, jak wizję tę wprowadzić w życie. Chcę działać na rzecz i w imieniu studentów GWSH- w naszym imieniu. Jestem przekonany, że razem stworzymy szkołę, do której z chęcią będziemy wracać.

Artur Bielesz

Nazywam się Artur Bielesz i jestem studentem czwartego roku psychologii. Jestem osobą bardzo ambitną, która dąży konsekwentnie do wyznaczonego celu. Nie boję się wyzwań i nowych doświadczeń. Mam wiele pasji. Jedną z nich są zwierzęta, które są bardzo ważne w moim życiu. Interesuję się również polityką czy nowinkami technologicznymi. Jestem po prostu ciekawy świata, który nas otacza i pragnę być jego czynną jednostką, która chce coś zmienić, ulepszyć, stworzyć

Maksym Kuczyński

Jestem dziennym studentem II roku Prawa. Oprócz samego studiowania i zdobywania wiedzy jestem  prowadzącym Koła Naukowego Prawa i Administracji, które sprawnie funkcjonuje na naszej uczelni. W ramach działań koła organizujemy różne szkolenia, dzięki którym studenci będą mogli zyskać wiele wiedzy, a dodatkowo uzyskają certyfikaty. Dzięki temu, że studiuje dziennie jestem często na uczelni, więc jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości to zawsze jestem dla was dostępny . Chciałbym pomóc w rozwoju naszej uczelni w każdy możliwy dla mnie sposób. Posiadam również  dużo umiejętności w organizowaniu imprez na większą skale przez co będę mógł pomagać w takich wydarzeniach.   

Kinga Porębska

Jestem studentką I roku prawa na Wydziale Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Zawsze interesowało mnie prawo, gdyż uważam że jest to dziedzina regulująca podstawowe procesy społeczne i zapoznając się z nim coraz bardziej poszerzam swoje horyzonty myślowe. Ponadto interesuje się innymi naukami humanistycznymi a w szczególności psychologią, kryminologią i kryminalistyką. Ważnym dla mnie jest też ruch i rekreacja, co przejawia się w zamiłowaniu do takich form sportu jak lekkoatletyka oraz siatkówka. Jestem osobą otwartą, szczerą, sumienną, zdyscyplinowaną i zawsze chętną do pomocy innym. Posiadam wiele pomysłów , których realizacja pomogłaby „uprzyjemnić” życie studentów i tym samym ubarwić przebieg ich studiów Między innymi z tych powodów zgłaszam swoją kandydaturę do Rady Studentów.  

Monika Zacharska

Nazywam się Monika Zacharska, jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji. Co prawda jestem  w Radzie Studentów GWSH od dwóch lat i już kończę studia I stopnia lecz uważam, że osoba z moim doświadczeniem oraz studentka, która kontynuuje studia w formie niestacjonarnej doskonale da sobie radę z potrzebami  wynikającymi z życia studentów zaocznych.   Przez te lata brałam czynny udział w samorządzie studenckim oraz pełniłam funkcję vice-przewodniczącej w Radzie. Zorganizowałam  w tym roku Dzień Kobiet, Walentynki oraz Krwiodawstwo.  Jestem osobą  zorganizowaną, sumienną oraz do każdego zadania podchodzę z dużym zaangażowaniem.  Dlatego chciałabym dalej organizować nowe pomysły a także uczestniczyć w wielkich wydarzeń promujących naszą Uczelnię.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów – głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. W celu weryfikacji statusu studenta formularz do głosowania będzie dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie. 

Termin wyborów: od 15 czerwca 2016 r. – 21 czerwca 2016 r. (włącznie)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Przewodnicy Uczelnianej Komisji Wyborczej
Konrad Ziółkowski
konrad.ziolkowski@gwsh.pl
tel. 504 555 481

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+