PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Współpracujemy z American Heart of Poland!

Drukuj

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa realizuje swoją misję umożliwiania młodym ludziom zdobywania umiejętności zawodowych i wiedzy akademickiej, m.in. poprzez liczne partnerstwa i współpracę z renomowanymi instytucjami z regionu.

Stawiamy także na podnoszenie kwalifikacji osób już aktywnych zawodowo. Oferujemy liczne kursy, szkolenia, oferty pracy i praktyk zawodowych, co sprawia, że nasi Absolwenci są widoczni na rynku pracy i odpowiednio przygotowani do stale zmieniających się na nim warunków. 

Jednym z partnerów GWSH jest Szpital im. św. Elżbiety w Katowicach należący do Grupy Medycznej American Heart of Poland S.A.. W skład grupy wchodzi m.in. sieć Polsko-Amerykańskich Klinik Serca oraz Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. Czyni to Grupę AHP jedyną w Polsce siecią leczącą schorzenia sercowo-naczyniowe w tak skuteczny i kompleksowy sposób. Grupa AHP prowadzi „terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych z zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po specjalistyczną rehabilitację nakierowaną na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego”. 

Wspomniana współpraca to dla nas ogromne wyróżnienie, mogą z niej czerpać Studenci naszej uczelni, gdyż praca w American Heart of Poland czeka na absolwentów Pielęgniarstwa, Fizjoterapii, oraz Turystyki i rekreacji! Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej tablicy ogłoszeń.

Zachęcamy również do śledzenia fanpage @Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+