PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Wprowadzenie do interwencji kryzysowej w sytuacji śmierci dziecka

Drukuj

Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii oraz Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach serdecznie zapraszają na bezpłatny warsztat.

W pracy psychologa mamy do czynienia z wieloma trudnymi sytuacjami, jedną z nich jest praca z rodzicami, którzy stracili swoje dziecko. Interwencja kryzysowa w sytuacji śmierci dziecka wymaga dojrzałości oraz gotowości, by skonfrontować się z osobistymi mitami dotyczącymi kontaktu z rodzicem po stracie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatny warsztat wprowadzający do powyższego tematu. Jest wstęp do szkolenia dwudniowego pt.: „Interwencja kryzysowa w sytuacji śmierci dziecka”.

Prowadząca: mgr Katarzyna Włoch-Hyla psychoterapeuta. Ukończyła całościowy kurs z zakresu psychoterapii. Kształciła się w zakresie terapii ericksonowskiej i psychologii procesu. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w szkole z dziećmi i młodzieżą. Prowadziła konsultacje, grupy wsparcia dla rodziców po stracie oraz szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej w tym temacie. Pracowała także z pacjentami w terminalnym stadium choroby nowotworowej, dziećmi i ich rodzinami. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, korzysta z regularnej superwizji. Kształci się w zakresie analizy jungowskiej.

Termin warsztatu: 12 stycznia 2016 r. (wtorek) w godzinach 16:30-19:30

Obowiązują zapisy, które prosimy kierować na adres: anna.cholewinska@gwsh.pl 

Warsztat bezpłatny!!!

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu oraz komplet materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy na stronę internetową Fundacji , gdzie można zobaczyć wszystkie aktualnie oferowane szkolenia: http://fripp.org.pl/ oraz do polubienia fanpage’a Fundacji na facebooku

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+