PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Wiosenna metamorfoza z GWSH i Radiem Planeta

Drukuj

25 kwietnia 2013 roku gościliśmy w  murach naszej uczelni p. Agnieszkę – zwyciężczynię konkursu „Wiosenne metamorfozy” z Radiem Planeta.

Konkurs polegał na wysłaniu sms z odpowiedzią na pytanie: „czym jest dla nas metamorfoza?”.  Autorka najciekawszej wiadomości wygrała nagrodę w postaci: WIOSENNEJ METAMORFOZY. Szczęśliwa laureatka oddana została w ręce specjalistów od wizerunku, w tym: fryzjera, wizażystki, stylistki, kosmetologa, brafiterki, fotografa, a nawet fizjoterapeuty. Część nagrody została wykonana właśnie u nas – w Instytucie Nauk Medycznych GWSH - w Katedrze Kosmetologii i Fizjoterapii.

W ramach metamorfozy Pani Agnieszce został wykonany zabieg pielęgnacyjny z użyciem peelingu kawitacyjnego oraz makijaż – oczywiście zgodnie z najnowszymi trendami na wiosnę 2013. Dodatkowo Laureatka mogła skorzystać z rad naszych fizjoterapeutów dotyczących ćwiczeń kształtujących prawidłową sylwetkę.

Poniżej wyniki naszej metamorfozy – uśmiech p. Agnieszki mówi sam za siebie, ale co sądzi sama Laureatka o swojej metamorfozie:

„Jestem pod dużym wrażeniem przebiegu metamorfozy. Zabieg pielęgnacyjny, który był wykonany na mojej twarzy został przeprowadzony przez kompetentną i miłą Panią. Dzięki temu zabiegowi moja twarz stała się gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Obsługa profesjonalna jak i również sala w której zabieg został wykonany. Jeśli chodzi o makijaż – trafiony idealnie. Kolorystyka jaką zastosowała Pani Angelika bardzo przypadła mi do gustu. Połączenie kolorów zieleni, żółtego oraz niebieskiego to świetny pomysł. Uczelnia, w której miałam przyjemność przebywać przez te kilka godzin wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sale są bogato wyposażone w profesjonalny sprzęt. Kosmetyki wysokiej jakości. Miejsce godne polecenia i uwagi. Jestem bardzo zadowolona!”


logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+