PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Koncepcyjna matryca kariery – career coaching

Drukuj

27 października br zapraszamy na darmowe szkolenie dla Studentów GWSH współorganizowane przez Pracownię Jutr, Laboratorium Kariery oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szkolenie dla osób, które poszukują własnej ścieżki zawodowej lub chcą odkryć i wzmocnić swoje mocne strony. Podczas szkolenia Uczestnicy poznają metody efektywnego planowania kariery i dowiedzą się jak skutecznie motywować się do działania. Szkolenia dla tych, którzy nie boją się marzyć i realizować swoich dążeń.
 
Koncepcyjna Matryca Kariery to nowoczesne narzędzie do tworzenia własnego modelu ścieżki zawodowej. Jej trzon opiera się na analizie umiejętności XXI wieku (wg Future work skills 2020, Institute for the Future for the University of Phoenix Research Institute, Palo Alto 2011: wnioskowanie, sprawność adaptacyjna, przetwarzanie danych, międzydyscyplinarność, praca w szumie, inteligencja emocjonalna, kompetencje międzykulturowe, kompetencje cyfrowe, myślenie projektowe, współpraca w wirtualu). 
 
Warsztaty odbędą się 27 października 2015 r. w godz. 9.00 - 15.00. Liczba miejsc ograniczona (25 osób) - zapraszamy do rejestracji.

Więcej informacji na stronie: http://pracowniajutr.pl/projekty/laboratorium-kariery

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+