PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Warsztat dla kobiet – efektywność osobista

Drukuj

Coraz trudniej znaleźć pracę nawet po dobrych studiach – to zauważamy już chyba wszyscy. Podczas Dni Otwartych zaprezentowaliśmy Wam tematykę 9 studiów podyplomowych w formie bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń, a kolejnym krokiem w ramach naszej otwartej akcji podnoszenia kompetencji i zwiększania możliwości na rynku pracy jest warsztat – tym razem tylko dla kobiet – pt. „Efektywność osobista, czyli wymarzona praca”.

„Bycie kobietą, żoną, matką, a może babcią a jednocześnie pracownicą, pracodawcą, czy bizneswoman w naszym świecie to wyzwanie. Jak sobie z nim poradzić? Spotkajmy się we wtorek 27 września o 17:00 i znajdźmy odpowiedź razem z innymi kobitkami” – zachęca Agnieszka Szotek, coach i trener biznesu, która poprowadzi bezpłatny, certyfikowany warsztat.

Kilkukrotna zmiana pracy w ciągu naszego życia jest nieunikniona. Tylko 20% rekrutacji odbywa się poprzez portale czy agencje pośrednictwa pracy albo ogłoszenia. Dlaczego tak się dzieje? Co to jest „trend” i kim jest trendsetter i trend follower? Co ich wyróżnia i rozróżnia? Kim Ty jesteś? Jak bezpiecznie płynąć w tak zmiennym nurcie rzeczywistości? Jak skutecznie poszukiwać pracy? Jakie umiejętności są niezbędne, aby znaleźć tą pracę, która pozwoli, Ci nie tyko żyć godnie, ale i zrealizować swoje plany i marzenia – na te i wiele innych pytań odpowie nasza ekspertka Agnieszka Szotek.

Zapisz się już teraz na bezpłatny, certyfikowany warsztat i dołącz do grona kobiet, podejmujących decyzje o swojej karierze świadomie. Rejestracja -> https://goo.gl/forms/HjsZku4S19kwMqJ82 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+