PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Uczniowie zaglądają na studia

Drukuj

W studiu medialnym GWSH po raz kolejny praca wre! Uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Tychach wzięli udział w warsztatach medialnych, realizując materiał reporterski.

Tempo, stres, praca zespołowa, trema i efekt wspólnej pracy w postaci wydania newsów - tak w dużym skrócie możemy opisać to, co się działo przez 3 godziny warsztatów. Udział w warsztatach to prawdziwy egzamin - uczniowie mogą przekonać się, jak reagują w sytuacjach stresowych, czy potrafią pracować efektywnie pod presją czasu, a przede wszystkim - jak funkcjonuje zespół reporterski w warunkach symulujących prawdziwe studio. Warsztaty medialne zainaugurowały podjęcie stałej współpracy Zespołu Szkół i GWSH - podpisane porozumienie umożliwia uczniom udział w zajęciach praktycznych, prelekcjach i gościnnych wykładach. Dla Szkoły i uczniów to okazja do udziału w warsztatach, które kształcą umiejętności praktyczne, łączące wiedzę teoretyczną, oraz kompetencje społeczne przydatne w pracy zawodowej.

Porozumienie ze strony Zespołu Szkół nr 7 w Tychach podpisała Dyrektor mgr inż. Joanna Żebrowska, a ze strony GWSH Prorektor prof. dr hab. Andrzej Bisztyga.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+