PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Tydzień Mózgu 2024 z Akademią Górnośląską

Drukuj

Mózg to najważniejszy z ludzkich organów, a zarazem – jeden z najbardziej skomplikowanych narządów. Taki, o który trzeba nieustannie dbać – każdego dnia! Dlatego zapraszamy do świętowania razem z nami Światowego Tygodnia Mózgu podczas, którego dowiecie się między innymi o zdrowej diecie dla mózgu, psychologii poznawczej i pamięci, zachowaniach społecznych oraz wychowaniu i tożsamości płci. Tydzień Mózgu z Akademią Górnośląską odbędzie się w dniach 11 - 17 marca 2024 r. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci – praktycy, zarówno przedstawiciele społeczności akademickiej, ale również psycholodzy i terapeuci. Taka forma wydarzenia umożliwia dostęp do specjalistycznej wiedzy dla szerokiego grona odbiorców, zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych – przedstawicieli różnych branż i profesji.

Tegoroczne wydarzenie obejmuje 16 różnych prelekcji o bardzo zróżnicowanej tematyce. Będziemy rozmawiać m.in. o socjalizacji i wychowaniu, kłamstwie i agresji, ADHD, ale także – płci mózgu i sztucznej inteligencji.

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Psychologii Akademii Górnośląskiej.

Program wydarzenia i formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://lp.akademiagornoslaska.pl/tydzienmozgu2024

Prelekcje online dostępne na platformie ZOOM pod linkiem TUTAJ 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+