PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Targi pracy branży hotelarskiej i gastronomicznej - Kariera w branży turystycznej

Drukuj

W sobotę, 9 kwietnia br. w GWSH odbyły targi pracy branży hotelarskiej i gastronomicznej pt. „Kariera w Turystyce”.

Dzięki nawiązanej przez Biuro Karier Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej współpracy z Wiślańską Organizacją Turystyczną, studenci GWSH mieli unikatową okazję zapoznać się z przygotowanymi dla nich ofertami pracy.

Równocześnie z targami, odbywały się prelekcje naszych gości: pani Ewy Zarychty - Przedstawiciela Urzędu Miasta Wisła oraz pana Łukasza Szołtysa – Dyrektora Hotelu Mercure Partia Wisła i absolwenta naszej Uczelni. Pani Zarychta zachęcała do podjęcia pracy w Wiśle i prezentowała „zalety Wisły jako miasta otwartego na specjalistów z sektora hotelarstwa i gastronomii”, które nie raz wzbudzały zachwyt wśród słuchaczy. Niezwykle energiczna prezentacja pana Szołtysa pt.: „Zarządzanie nieruchomością hotelową w miejscowościach turystycznych” była cennym źródłem inspiracji i motywacji dla studentów a w szczególności nakreślała klasyczną ścieżkę kariery w branży turystycznej. Prelegenci chętnie odpowiadali na pytania uczestników, dzięki temu studenci poznali możliwe do osiągnięcia zarobki na danych stanowiskach w branży hotelarskiej oraz uzyskali cenne wskazówki dotyczące planowania swojej kariery w tej branży.

Zarówno wystąpienia gości jak i targi wzbudzały duże zainteresowanie studentów, którzy podkreślali iż takie inicjatywy są dobrą okazją do rozpoczęcia bądź też przyśpieszenia swojej kariery zawodowej.

Biuro Karier GWSH zapewnia o kontynuacji  targów w kolejnych latach oraz już dziś zapowiada nowe projekty dla studentów GWSH, o których informować będziemy na bieżąco na naszej stronie.

 Wszystkich studentów zainteresowanych szczegółami ofert dostępnych podczas targów, zapraszamy do kontaktu z Biurem Karier GWSH.

Podczas targów oferty swe prezentowali:

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+