PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Szkolenie warsztatowe: Aromaterapia i naturalne kosmetyki w pielęgnacji skóry wrażliwej i atopowej

Drukuj

Interesujesz się aromaterapią, olejkami eterycznymi i kosmetykami naturalnymi? Chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się skóra wrażliwa i atopowa, skłonna do egzem i dermatoz? Zdobądź wiedzę i umiejętności tworzenia własnych naturalnych kosmetyków i mieszanek olejków eterycznych. Poznaj podstawowe zasady tworzenia formulacji kosmetycznych z uwzględnieniem metodologii SMART. Zapraszamy 14 kwietnia 2024 r. na niezapomnianą podróż do świata aromaterapii i naturalnych kosmetyków, gdzie zapachy stają się kluczem do zdrowia, relaksu i równowagi.

Szkolenie z aromaterapii i naturalnych kosmetyków w pielęgnacji skóry wrażliwej i atopowej dzieci i dorosłych skierowane jest do wszystkich zainteresowanych aromaterapią, olejkami eterycznymi i kosmetykami naturalnymi. Kurs jest dostosowany zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z aromaterapią, jak i dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Jego celem jest zapoznanie uczestników z właściwościami terapeutycznymi substancji aromatycznych stosowanych na skórę wrażliwą i atopową u dzieci i młodzieży.

Dołącz do nas, aby nauczyć się dobierania do swoich potrzeb i samodzielnego wytwarzania aromatycznych i funkcjonalnych kosmetyków naturalnych. Poznaj zasady bezpiecznego stosowania aromaterapii i holistycznej pielęgnacji skóry.

Więcej informacji na temat szkolenia.

 

INFORMACJE I ZAPISY:

tel. 32/ 35-70-605, 32/ 35-70-606,

mobil: 696-721-366, 696-728-230,

e-mail: szkolenia@akademiagornoslaska.pl

Facebook: https://www.facebook.com/CSPKiS.AG

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+