PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Szacunkowe badanie dot. szczepień na terenie uczelni

Drukuj

To nie rejestracja na szczepienie, a tylko wstępny szacunek ilości chętnych prowadzony w odpowiedzi na zapytanie Koordynatora Krajowego KRASP

Szanowni Państwo,

w związku z zapytaniem wystosowanym przez Koordynatora Krajowego KRASP, udostępniamy poniżej formularz zgłoszeniowy dla osób, które byłyby chętne zaszczepić się przeciwko Covid-19 w punkcie szczepień zlokalizowanym na terenie naszej uczelni, o ile zostałby on zorganizowany.

Formularz dedykowany jest:

· studentom wszystkich kierunków;

· doktorantom;

· pracownikom administracyjnym GWSH

Będzie on dostępny za pomocą kont w domenie @gwsh.pl. Zgłoszenia za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO przyjmujemy do dnia 19 kwietnia 2021 r., do godziny 11:00 rano.

Zgłoszenie nie jest rejestracją na szczepienie, a możliwość organizacji szczepień przez uczelnię wciąż nie jest przesądzona. Zgłoszenie służy jedynie ocenie skali zainteresowania przedsięwzięciem, a dane dot. szacunkowej liczby potencjalnych chętnych zostaną przekazane Koordynatorowi Krajowemu KRASP.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z infolinią Narodowego Programu Szczepień pod numerem 989.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+