PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zgłoszenia na szczepienie przeciw SARS-CoV-2 AKTUALIZACJA

Drukuj

Rejestracja została zamknięta, a lista zostanie przekazana szpitalowi węzłowemu. Po uzyskaniu informacji ze szpitala węzłowego, poinformujemy wszystkich zainteresowanych o wyznaczonym terminie szczepienia.

Szanowni Studenci,

informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla szpitali węzłowych w zakresie szczepień pracowników sektora ochrony zdrowia oraz innych grup priorytetowych uprawnieni do otrzymania szczepienia na etapie „0" są studenci kierunków medycznych.

Studenci kierunków medycznych GWSH mogą zgłosić się, za pomocą kont w domenie @gwsh.pl, wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 11 stycznia 2021 r. do godziny 10.00.

UWAGA: Osoby, które zgłosiły się poprzez formularz w pierwszym terminie tj. do 25 grudnia nie wypełniają go ponownie. Państwa zgłoszenie zostało już przekazane szpitalowi węzłowemu.

Do etapu „0” mogą aplikować jedynie studenci kierunków medycznych GWSH. Do zgłoszenia bezwględnie należy dołączyć  zeskanowane oświadczenie dot. udostępnienia i przetwarzania danych osobowych.

Oświadczenie 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+