PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Drukuj

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Z tej okazji na Uczelni odbyły się liczne prelekcje i warsztaty, w których uczestniczyli zarówno studenci, absolwenci jak i uczniowie szkół średnich z regionu.

Jednocześnie załoga Działu Współpracy z Zagranicą GWSH zorganizowała na uczelni Dni Międzynarodowe. Basia Jałmużniak (kierownik ds. współpracy z zagranicą) zmotywowała uczestników do zdobywania międzynarodowych doświadczeń. Ania Brożek (specjalista ds. współpracy z zagranicą) przybliżyła specyfikę pracy w warunkach międzynarodowych, a Jola Cop-Petrova (specjalista ds. współpracy z zagranicą)  zachęcała do nauki języka rosyjskiego. Miłym akcentem Dni Międzynarodowych było wystąpienie  Gulshat Seidakhmetov’ej (zagranicznej studentki GWSH), które przybliżyło uczestnikom Kazachstan, jako kraj wielu możliwości.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się „Lekcja przedsiębiorczości” prowadzona przez Mateusza Maika (Dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku) i „Makijaż w biznesie” poprowadzony przez Magdalenę Saganowską (absolwentkę GWSH, Dyrektor Klubu Oriflame).

Sporą dawkę wiedzy i umiejętności zaserwowali uczestnikom trenerzy Personnel Quality Center. Pan Janusz Guzek uczył zarządzania sobą w czasie. Tomasz Wroński pomagał w identyfikacji słabych i silnych stron oraz wyznaczaniu celów. Pani Magdalena Gacia podpowiadała jak osiągnąć sukces, przedstawiając zagadnienia psychologii przedsiębiorczości.

Dziękujemy uczestnikom, organizatorom i zapraszamy za rok.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+