PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Przyszłość HR: VII Kongres HR w Katowicach

Drukuj

Zapraszamy serdecznie na VII Kongres HR, który odbędzie się 10 - 11 kwietnia 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To wyjątkowe wydarzenie jest corocznym spotkaniem praktyków HR z całej Polski, prezentującym najnowsze trendy i problemy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W pierwszym dniu konferencji dr Marta Adamczyk – Rektor Akademii Górnośląskiej, poprowadzi panel dyskusyjny „Kompetencje XXI wieku”.

Kongres, którego organizatorem jest Brainstorm Group, oferuje bogaty program składający się z dwóch dni pełnych inspiracji: pierwszy dzień konferencyjny poświęcony jest na prelekcje ekspertów, natomiast drugi dzień warsztatowy umożliwia udział w seminariach tematycznych, prowadzonych w mniejszych grupach. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów w branży.

Patronat nad Kongresem objęła Akademia Górnośląska. Jednym z kluczowych wydarzeń Kongresu będzie panel dyskusyjny „Kompetencje XXI wieku”, który poprowadzi dr Marta Adamczyk – Rektor Akademii Górnośląskiej. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć ekspertów w dziedzinie edukacji i rozwoju kompetencji, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat kształtowania umiejętności niezbędnych w nowoczesnym środowisku pracy.

Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje na temat Kongresu dostępne są na stronie: https://kongreshr.eu/

Nie przegap szansy na bycie częścią tego kluczowego wydarzenia dla profesjonalistów HR. Dołącz do nas w Katowicach, aby razem kształtować przyszłość zarządzania zasobami ludzkimi! ​

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+