PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Przychodnia NZOZ All-Medicus

Drukuj

Od 7 lat w budynku „B” Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 1939 r działa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej All-Medicus.

Nasi pracownicy jak i studenci na bieżąco korzystają z usług jego przychodni Medycyny Pracy i testów psychotechnicznych, podczas wykonywania wszelkich niezbędnych badań, zarówno okresowych jak i potrzebnych przy przyjmowaniu się na studia. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt oraz innowacyjny system testów komputerowych. Współpracuje z jednymi z najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny pracy oraz psychologów. Od ponad roku wszystkie niezbędne badania można wykonać w ciągu kilku godzin nie wychodząc z budynku.

Jednak przychodnia medycyny pracy to tylko jedna gałąź działalności NZOZ All-Medicus. Przychodnia prowadzi również poradnie:

  •        Gastrologiczną
  •        Kardiologiczną
  •        Chirurgiczna
  •        Chirurgii naczyniowej
  •        Hepatologiczną
  •        Ortopedyczną
  •        Chorób zakaźnych

Dodatkowo w przychodni można skorzystać z usług: osteopaty, psychologa, podologa, fizjoterapeuty oraz laboratorium analitycznego. W laboratorium można wykonać wszelkie badania począwszy od podstawowych na skomplikowanych testach antyalergicznych kończąc. W pozostałych gabinetach wykonywane są między innymi badania: Dopplera żył i tętnic, badania fibroscanem, kolonoskopi i spirometria, badania EKG i wszelkie badania USG w tym badanie USG bioderek dla niemowląt.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia przychodnia leczy chorych na wirusowe zapalenie wątroby terapią bezinterferonową. Wszystkich chętnych zaprasza również na bezpłatne badania-testy przesiewowe w kierunku wykrycia wirusa HCV.

Przychodnia posiada certyfikat ISO 9001 i ma podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak PZU Życie i Compensa. W ramach ubezpieczeń można w niej wykonać badania całkowicie za darmo.  Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i stale rozszerza wachlarz swoich usług.

Przychodnia NZOZ All-Medicus jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Na wizyty można się umawiać osobiście, telefonicznie pod numerem telefonu: 32 307 99 00, przez stronę internetową lub portal Znany Lekarz. Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób mających problemy z poruszaniem się. Można do niej przy wykorzystaniu windy wjechać na wózku inwalidzkim, a wszelkie przestrzenie są tak zaaranżowane aby bez problemu poruszać się w ich wnętrzach.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+