PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Nowe Przedszkole i Szkoła Podstawowa pod patronatem GWSH

Drukuj

Specjalna oferta dla Studentów, Słuchaczy i Pracowników Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Pomysł utworzenia Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi i Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Nasza Szkoła” zrodził się z pasji, świadomości, a także doświadczeń w zakresie pedagogiki i terapii dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, ale również z myśli o stworzeniu miejsca, w którym Studenci, Słuchacze, czy Pracownicy Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego będący równocześnie rodzicami będą mogli powierzyć edukację, wspomaganie rozwoju i bezpieczeństwo swoich pociech w dobre ręce, w miejscu które doskonale znają i które stwarza poczucie, że choć dziecko jest w przedszkolu, czy w szkole, to jednak znajduje się „tuż obok” rodzica – w zasięgu jego pieczy.

Patronat nad obiema placówkami, które znajdują się w pięknie urządzonych pomieszczeniach drugiego piętra budynku „B” przy ul. Harcerzy Września nr 5 w Katowicach, objęła nasza Uczelnia.

Założyciel Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego – firma Economicus U-H-P Sp. z o.o. zaprasza całą społeczność akademicką do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Studentów, Słuchaczy i Pracowników Uczelni - wpisowe do przedszkola albo szkoły 50 zł przy zapisie dziecka do końca czerwca 2016 r. Wpisowe drugiego dziecka – gratis.

Jeśli chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą przyjdź i przyprowadź swoje dziecko na dni otwarte. Właśnie rozpoczynamy nabór na rok szkolny 2016/2017.

Więcej informacji na: www.naszaszkola.katowice.pl

tel. +48 883 999 710 lub +48 307 59 00
e-mail: naszaszkola@economicus.eu 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+