PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

GWSH w Polsko-Kazachstańskim Informatorze Gospodarczym '2019

Drukuj

Zostaliśmy wyróżnieni. Współpraca naszej Uczelni z wiodącymi Uniwersytetami w Kazachstanie została doceniona przez władze obu krajów.

Informacja o Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach zawarta w Polsko-Kazachstańskim Informatorze Gospodarczym za rok 2019 jest formą prezentacji przykładów współpracy Polsko- Kazachstańskiej przez Jadwigę Emilewicz Ministra Przedsiębiorczości i Technologii i Selima Chazbijewiczа Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Kazachstanu oraz Margułana Baimukhana Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Kazachstanu w Rzeczypospolitej Polskiej.

Polską naukę reprezentuje Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, którą to Uczelnie promuje i zaprasza do współpracy Rektor GWSH Prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski a ze strony Republiki Kazachstanu wiodący Kazachstański Państwowy Uniwersytet im. Al.-Farabi  z Ałma Aty.

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach współpracuje z kazachstańskimi Wyższymi Uczelniami od 2010 roku tak w sprawach naukowych – wspólne projekty, monografie, uczestnictwo w naukowych konferencjach międzynarodowych, publikacje. Współpracuje z studentami Republiki Kazachstanu, którzy są częstymi gośćmi na naszej Uczelni na  stażach naukowych, praktykach i studiach w ramach programów Republiki Kazachstanu jak i Unii Europejskiej.  

Polsko-Kazachstański Informator Gospodarzy 2019pełna wersja do pobrania

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+