PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Podarujmy radość na święta!

Drukuj

Opuszczeni przez najbliższych, ubodzy, często z bagażem ciężkich życiowych doświadczeń. Dla osób samotnych okres świąteczny, to jeden z najtrudniejszych momentów w całym roku. Nasza Uczelnia po raz kolejny postara się uprzyjemnić Boże Narodzenie najbardziej potrzebującym.  

Pomóżmy wspólnie samotnym

Podzielmy się naszą życzliwością przed świętami. Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Niestety nie dla wszystkich. Samotność i bieda doskwiera bardzo wielu ludziom. Na co dzień mieszkają w miejskich placówkach opiekuńczych  i korzystają z pomocy społecznej. Jednym z takich miejsc na mapie Katowic jest Schronisko dla Bezdomnych Kobiet. Trafiają tu panie, które nie mają rodziny, a czasami więzi rodzinne są tak pozrywane, że praktycznie nie da się ich odbudować. Przebywają tu kobiety, których własne dzieci nie odwiedzają latami. Samotne, schorowane, niepełnosprawne, nie radzące sobie z codziennością. Na rodzinne święta nie mogą liczyć.  

GWSH pomaga!

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach już po raz kolejny chce pomóc, potrzebującym mieszkankom Katowic. Dla tych pań liczy się nawet najmniejszy drobiazg, który pozwala im pomyśleć o tym, że ktoś zrobił coś specjalnie dla nich. Zbiórkę pieniędzy przeprowadzi Rada Studentów GWSH. Za zebrane środki, kupimy samotnym paniom najbardziej potrzebne produkty. Chcielibyśmy każdej wręczyć drobiazg, żeby przynajmniej przez chwilę poczuła się wyjątkowo. Liczymy na Was!  

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+