PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Pewność siebie - warsztat coachingowy

Drukuj

Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem osobistym, poprawą efektywności własnych wysiłków i wzrostem jakości życia na darmowy warsztat już 25.11!

Dalczego warto?

Pewność siebie determinuje to z jaką energią koncentrujesz się na wyznaczaniu i osiąganiu swoich celów oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Pewność siebie to pokonywanie wyzwań i umiejętność korzystania z szans jakie daje nam życie, bez strachu ,a za to z wiarą w swoją zdolność do osiągania wszystkiego, czego tylko zapragniesz.

Jakie cele stawiamy?

- nauczysz się określać swoje wartości i w pelni wykorzystywać swój potencjał, - poznasz co to znaczy wyjście ze strefy komfortu i opór przed zmianą, - zwiększysz poczucie kontroli nad swoim życiem, - poznasz techniki i narzędzia do pracy nad pewnością siebie.

Kto prowadzi warsztaty?

Danuta Jurewicz-Myszor, coach, trener biznesu, pedagog, doradca zawodowy, współzałożycielka Stowarzyszenia Efektywnego Coachingu SEC i współautorka cyklu warsztatów Coachingu w GWSH.. Od 16 lat pracuje z osobami, które potrzebują wsparcia by osiągnąć lepsze wyniki w obszarach - zawodowym i życiowym. Wspiera ludzi, którzy poszukują motywacji i odwagi do działania. Osobiście fanka dobrego rockowego grania.

Zgłoszenia do udziału w warsztacie prosimy przesyłać na adres szkolenia@gwsh.pl
Termin: 25.11.2015

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+