PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Patroni Tygodnia Przyszłości i Balu Absolwenta

Drukuj

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się Tydzień Przyszłości Absolwentów Akademii Górnośląskiej i Bal Absolwenta. Miło nam poinformować, że Patronat Honorowy nad wydarzeniami objął Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, a patronem medialnym zostały Perspektywy. Otrzymaliśmy także opiekę medialną Polskiego Radia Katowice, które będzie informować swoich słuchaczy o naszym przedsięwzięciu.

Honorowy Patronat nad Tygodniem Przyszłości i Balem Absolwenta objął Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, który jest również absolwentem GWSH: „Jestem przekonany, że planowane wydarzenie stanie się doskonałą okazją do zaprezentowania dotychczasowych sukcesów i osiągnięć uczelni, a przede wszystkim spełni swój podstawowy cel jakim jest umożliwienie jej absolwentom nawiązania relacji biznesowych.”

 

Patronem medialnym Tygodnia Przyszłości został portal edukacyjny Perspektywy. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją na temat wydarzenia TUTAJ

 

Tydzień Przyszłości odbywać się będzie w dniach 21 – 26 września br. w Budynku A Akademii Górnośląskiej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 3. Natomiast na wspólną zabawę podczas Balu Absolwenta zapraszamy 23 września br. do Hotelu Arsenal w Chorzowie. 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+