PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Ostatnie wolne miejsca na kurs Koncepcji Halliwick!

Drukuj

Zapraszamy fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, a także pedagogów specjalnych i instruktorów pływania pracujących z osobami niepełnosprawnymi, do fascynującej podróży w świat innowacyjnej terapii w wodzie. Poznaj techniki, które rewolucjonizują podejście do rehabilitacji. Zapisz się na kurs podstawowy Koncepcji Halliwick w jednym z dwóch terminów: 21-24 luty 2024 r. w Katowicach lub 12-15 marzec 2024 r. w Ustroniu. Jest to specjalistyczny kurs z zakresu nauki pływania według zasad Koncepcji Halliwick zorganizowany zgodnie z przepisami Międzynarodowego Stowarzyszenia Halliwick. Ilość miejsc jest ograniczona!

Metoda Halliwick jest ceniona i uważana przez wielu specjalistów fizjoterapii, jako jedna z najlepszych form hydroterapii. Koncepcja stosowana jest w wielu krajach na całym świecie i jest szczególnie ceniona przez terapeutów, jako jedna z form wielokompleksowej rehabilitacji dzieci i dorosłych z uszkodzeniami pochodzenia neurologicznego, chorych z zaburzeniami słuchu i wzroku, oraz z zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w zachowaniu i uczeniu się. Kurs Koncepcji Halliwick to doskonała okazja do zgłębienia tajników tej innowacyjnej metody, która oparta jest na zrozumieniu wpływu wody na ludzki ruch.

10-cio punktowy program koncepcji Halliwick stanowi podstawę nauczania niezależnego poruszania się w wodzie i pływania dzieci, młodzieży i dorosłych bez względu na rodzaj i stopień ich niepełnosprawności. Stosowany może być z powodzeniem przy prowadzeniu zajęć z maluchami do 4 roku życia jak i w nauce dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podczas kursu uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również będą mieli okazję uczestniczyć w praktycznych ćwiczeniach w basenie. Kursanci zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie pracy z osobami z różnymi dysfunkcjami ruchowymi, dzięki czemu będą w stanie dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb swoich podopiecznych.

Kurs posiada akredytację Stowarzyszenia "Halliwick Polska".

Szczegółowe informacje oraz program kursu dostępne na stronie: Koncepcja Halliwick - kurs podstawowy

 

ZAPISY:

tel. 32/ 35-70-605, 32/ 35-70-606,

mobil: 696-721-366, 696-728-230,

e-mail: szkolenia@akademiagornoslaska.pl

FB: https://www.facebook.com/CSPKiS.AG

Aktualne usługi w Bazie Usług Rozwojowych

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+