PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2024 w Katowicach - Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

Drukuj

Za nami XXVI Ogólnopolskie Targi Edukacja 2024. Jak co roku w Hali Widowiskowo-Sportowej katowickiego Spodka zgromadziły się prawdziwe tłumy młodych ludzi, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Akademii Górnośląskiej na rok akademicki 2024/2025. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka AG oraz gra sportowa opracowana przez naszego wykładowcę dr Patryka Szczygieł. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego stoiska.

Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2024 to doskonała okazja do przedstawienia naszej aktualnej oferty edukacyjnej oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z uczniami szkół ponadpodstawowych, studentami i doktorantami, a także nauczycielami. Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy w ciągu dwóch dni targowych licznie odwiedzili stoisko Akademii Górnośląskiej.

Wszyscy odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość porozmawiania z pracownikami oraz studentami Akademii Górnośląskiej i uzyskać informacje na temat oferty studiów I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich, studiów podyplomowych, a także kursów i szkoleń, w tym także kursów przygotowujących do matury. Młodzi ludzie pytali najczęściej o zasady rekrutacji oraz wysokość opłat za studia, a także o możliwości rozwoju i pracy po ukończeniu studiów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza szeroka oferta kursów i szkoleń, nie tylko jako forma doskonalenia zawodowego, ale również możliwość otwarcia nowych możliwości rozwoju.

W ramach wydarzeń towarzyszących Targom odbył się Salon Edukacyjny i Salon Funduszy Europejskich. Zorganizowane zostały także bezpłatne warsztaty dla uczniów i nauczycieli obejmujące rynek pracy, edukację i pracę za granicą, planowanie kariery zawodowej i naukowej oraz spotkania z doradcami zawodowymi.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. To był niezwykły i bardzo intensywny czas, pełen ciekawych spotkań i intensywnych rozmów. Jest nam niezmiernie miło, że nasza oferta edukacyjna cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia za rok!


logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+