PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

NOWOCZESNE DORADZTWO ZAWODOWE – warsztat z Coachingu Kariery oparty na pracy z fotografią

Drukuj

Rodzaje typów osobowości zawodowych i ich rola w określaniu osoby w różnych zawodach oraz cechy skutecznego dokumentu aplikacyjnego – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione 24 listopada 2023 r. podczas szkolenia NOWOCZESNE DORADZTWO ZAWODOWE w Akademii Górnośląskiej. Coaching kariery to nowoczesne i bardziej skuteczne doradztwo zawodowe, polegające na samodzielnym odkrywaniu i znajdywaniu własnego oraz zgodnego z samym sobą, kierunku edukacji czy rozwoju zawodowego.

Warsztat coachingu kariery oparty na pracy z fotografią to przełożenie standardowych i nużących testów z doradztwa zawodowego, na ciekawe ćwiczenia warsztatowe i samodzielne myślenie. Głównym celem szkolenia jest samodzielne odkrycie swojego kierunku edukacji lub rozwoju zawodowego, zgodnego z posiadanymi talentami i wartościami zawodowymi. Podczas warsztatu głównym i unikatowym narzędziem pracy będzie fotografia.

Dzięki udziałowi w szkoleniu zdobędziesz umiejętność rozpoznawania zgodności oferowanego stanowiska pracy lub kierunku edukacji z samym sobą. Nabędziesz umiejętność skutecznego aplikowania na upragnione stanowisko pracy, tworząc ciekawe dokumenty aplikacyjne. Posiądziesz umiejętność podejmowania trafnych decyzji, dotyczących wyboru kierunku rozwoju zawodowego/edukacyjnego, oszczędzając przy tym zużywaną energię i czas. Zdobędziesz umiejętność pożądanej autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub podczas rozmowy o warunkach pracy z pracodawcą.

W szkoleniu może wziąć udział każdy, kto szuka swojej wymarzonej pracy, chce zmienić swój zawód/stanowisko lub chce się utwierdzić, że już jest na właściwej drodze zawodowej, a także dopiero szuka kierunku edukacji lub wchodzi na ścieżkę kariery.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapisów:

tel.: 32/ 35-70-605, 32/ 35-70-606,

tel. kom.: 696-721-366, 696-728-230,

e-mail: szkolenia@akademiagornoslaska.pl

https://www.facebook.com/CSPKiS.AG

Więcej informacji na temat programu szkolenia Nowoczesne doradztwo zawodowe.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+